Promocja VPN i Smart DNS – obniżamy ceny!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Co jakiś czas HideIPVPN obniża ceny swoich pakietów w ramach różnych promocji VPN i Smart DNS. Dziś kolejna okazja by pomóc Wam wydać mniej na najlepszy VPN! Z okazji Dnia Dziękczynienia, Black Friday i Cyber Monday ruszamy z obniżka cen ponownie. Wielka promocja VPN i Smart DNS!

Thanksgiving – promocja VPN i Smart DNS

Z naszym VPN z łatwością ukryjecie i zmienicie swój adres IP. Dodatkowo zaszyfrujecie dane wymieniane przez Wasze urządzenia z Internetem, także przed swoim dostawca internetowym (ISP). Jeśli np. nie wolno Wam korzystać z sieci torrent lub P2p, lub nie chcecie tego robić oficjalnie, pod własnym IP – VPN jest odpowiedzią.

VPN to większa ochrona danych i Waszej cyfrowej tożsamości w sieci a także prywatność i anonimowość – do której macie prawo!

Black Friday – tańszy VPN i Smart DNS

Nasz Smart DNS pozwoli Wam na dostęp do ponad 150 stron i usług z USA, UK i Polski. Także na tych urządzeniach, które nie mają wsparcie VPN i nie są wstanie korzystać z tej technologii.

Warto też pamiętać, że wszystkie nasze pakiety VPN (także Polski VPN!) zawierają odpowiadający im pakiet Smart DNS. Oznacza to, ze wybierając VPN wcale nie musicie rezygnować z usługi Smart DNS!

Warunki promocji są bardzo proste! Jest dla każdego i tylko od Was zależy wybór pakietu VPN i to, na jak duże oszczędności się zdecydujecie! Nie potrzeba żadnych kodów.

Cyber Monday – wyprzedaż Smart DNS i VPN

Promocja VPN i Smart DNS trwa od 21 – 29 listopada. tylko w tych dniach możecie kupić pakiet VPN aż o 90% taniej – czyli za $0.99 za miesiąc! To mniej niż 4 zł za nielimitowany dostęp do 28 serwerów VPN w 5 krajach!

A teraz czas na decyzje – jaki pakiet VPN i na jak długo chcecie wykupić.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more