PayPro Global – nowe formy płatności już działają

Z przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy umowę na obsługe systemu płatności z firmą PayPro Global. Dzięki temu nasi klienci mogą jeszcze szybciej, bezpieczniej i łatwiej opłacić swój wybrany pakiet Premium VPN.

W tej chwili, poza dotychczasowymi metodami płatności, czyli PayPal i Google Checkout akceptujemy także wiekszość kart kredytowych i debetowych bez konieczności zakładania osobnego konta w systemie płatności. Dodatkowo użytkownicy moga także skorzystać z płatności w systemach WebMoney, iDeal, Yandex Money, Alipay, Bolento Bancario oraz JCB Paysafecard.

Zdajemy sobie sprawę, że (poza kartami kredytowymi i debetowymi) część z wymienionych usług brzmi dla Was bardzo egzotycznie ale chcieliśmy pokazac Wam, że HideIP VPN działa globalnie oferując dostęp do swoich serwerów internautom z całego świata.

Przypominamy także, że cały czas, co tydzień losujemy darmowe konta VPN z dostępem do naszych serwerów w Holandii. Serwery te poza zapewnieniem Wam pełnej anonimowowści pozwalaja także na swobodną wymiane plików w ramach protokołów P2P i torrent.