Ostatni odcinek Top Gear – oglądałeś?

Ostatni odcinek Top GearZapewne wszyscy znacie sprawę skandalu dotyczącą jednego z prowadzących program Top Gear. Wczoraj BBC wyemitowało ostatni odcinek Top Gear. Jeśli informacja o emisji Wam umknęła – nic straconego!

Ostatni odcinek Top Gear? – niemożliwe!

Jeśli nie wierzycie w te doniesienia macie rację, choć nie do końca. Jak zapewne wiecie (trudno nam sobie wyobrazić, by ktoś kto wraz z naszym SmartDNS lub UK VPN oglądał serię Top Gear nie słyszał o całej historii) kilka tygodni temu w BBC i ekipie związanej z programem Top Gear wybuchł skandal. Prezenter programu, Jeremy Clarkson został oskarżony o pobicie jednego z producentów programu. Sprawa nie rozeszła się po kościach. W odpowiedzi na skandal BBC podjęło trudne decyzje. Ostatni odcinek Top Gear nie został wyemitowany tak jak to pierwotnie planowano (doniesienia mówiły nawet o dwóch odcinkach). W dalszym rozwoju wypadku, BBC zdecydowało o zakończeniu współpracy z Jeremy Clarksonem. Gdy współprowadzący show Richard Hammond i James May potwierdzili, że także odchodzą z programu rozpoczęto poszukiwania następców. Zatem faktem jest, że obecny ostatni odcinek Top Gear jest faktycznie ostatnim, ery tej trójki prowadzących. Na następcę Clarksona BBC wybrało znanego prezentera radiowego Chrisa Evansa. Gdy Panowie Jeremy, Richard i James ogłosili swoja decyzję także co do nich rozpoczęła się seria spekulacji. Także u nas pojawiły się doniesienia, iż może zobaczymy ich w nowym programie produkowanym przez Netflix – zobaczymy. Tymczasem, BBC zdecydowało się jednak wyemitować ostatni odcinek Top Gear sezonu 22.

Ostatni odcinek Top Gear na iPlayer

Przypuszczamy, ze wiele osób mogło nie wiedzieć, że odcinek był wczoraj emitowany na żywo w BBC 2. Z naszym VPN i SmartDNS możecie oczywiście oglądać BBC na żywo, ale na szczęście jest iPlayer. Dzieki świetnej usłudze VOD prosto ze stajni BBC czyli BBC iPlayer możemy wszyscy nadrobić taka zaległość. Jak wiecie zarówno dzięki naszym brytyjskim serwerom VPN jak i usłudze SmartDNS wszystkie angielskie usługi VOD i TV są bez żadnego problemu dostępne w Polsce. Zatem… jeśli chcecie zobaczyć ostatni odcinek Top Gear a także (w tym programie) Richarda Hammonda, Jamesa Maya i…. Słonia – włącz VPN lub SmartDNS i oglądaj!

Kup VPN i SmartDNS