Oglądamy nowe X-Files online

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Minęło 14 długich lat. Staliśmy się starsi ale nadal pamiętamy pierwsze sezony The X-Files i to jak fajnie się je oglądało. Dziś napiszemy o tym jak oglądać nowe X-Files online? Ale to oczywiście nie jedyne pytanie jakie się nasuwa. Czy nowe Archiwum X będzie tak dobre jak pierwsze sezony? Czy zdobędzie nową widownię? Jak The X-Files wypadnie w drugiej dekadzie XXI wieku?

Nowe X-Files online? A cóż to jest u licha?

Jeśli zadałeś sobie to pytanie to znaczy, że urodziłeś się gdzieś w okolicach czasu, gdy pierwsze sezony „Z Archiwum X” lądowały w telewizjach na całym świecie. Oryginalna seria The X-Files była produkowana przez stacje FOX i stała się podobnym (jeśli nie większym!) hitem co serial „Lost”. Serial produkowany był w latach 1993 – 2002. Jak to zwykle bywa w przypadku seriali, które maja dużo sezonów końcówka jest niewątpliwie gorsza. Jednak pierwsze 6 sezonów ogląda się z naprawdę dużą przyjemnością (o ile lubi się takie seriale).

Serial opowiada historie śledztw dwóch agentów FBI. Foxa Muldera (David Duchovny) i Dany Scully (Gillian Anderson). Główny wątek wszystkich sezonów krąży w około kosmitów i rządu (tajemniczego kręgu ludzi), który z nimi współpracuje by przygotować planetę (lub siebie) na nadchodzącą inwazję. Naprawdę fajnie pokazywana historia spiskowa. Poza tym serial traktuje o tym co dziwne, nie wyjaśnione, tajemnicze. Wszystkie zagadkowe sprawy, umykające racjonalnym metodom działań i wyjaśnieniom FBI trafiają właśnie do „Archiwum X”. Fox Mulder to ten bardziej otwarty agent, z szalonymi wyjaśnieniami, wierzący w kosmitów, spisek i w to, że porwali jego siostrę. Scully, chłodna, precyzyjna, lekarz, sceptyk stara się zawsze pokazać Mulderowi, że jednak się myli a sprawy maja racjonalne wyjaśnienia.

Fajny tandem, który się fajnie ogląda, czy raczej oglądało.

Nowe X-Files online – gdzie i jak oglądać?

Nowe „Z Archiwum X” podobnie jak poprzednia seria jest produkowane przez stację FOX. A to oznacza, że bez kłopotu możemy oglądać nowe odcinki na
Hulu.com

New X-Files, 10th season as the previous one is produced by FOX. That means, that you can watch new X-Files online at Hulu.com Here is how to unblock Hulu.

By odblokować serwisu Hulu w Polsce możecie skorzystać z naszych serwerów VPN. W ten sposób zmienicie Polski adres IP na adres IP z USA i serwis Hulu rozpozna Was jako korzystających z usług z terenu USA. Koniec z geoblokadą serwisu.

Jeśli chcecie oglądać Hulu na urządzeniu bez wsparcia VPN (np. na TV) proponujemy usługę Smart DNS. Smart DNS to połączenie DNS i proxy, które w bardzo łatwy sposób pozwala ominąć blokady regionalne (to tzn. DNS geo-blocking). Smart DNS może być wykupiony jako osoba usługa lub jest dołączany w cenie do naszych pakietów VPN.

By oglądać wcześniejsze sezony „Z Archiwum X” należy skorzystać z subskrypcji Hulu Plus. Starsze sezony The X-Files znajdziecie też w bibliotekach Netflix USA (znów – US VPN lub Smart DNS wystarczają do odblokowania Netflix USA w Polsce).

W przypadku rejestracji Hulu Plus (podobnie jak w przypadku Netflix) pierwszy miesiąc usługi otrzymacie za darmo.

Także nasze usługi możecie przetestować całkowicie bez opłat i dalszych zobowiązań!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more