Oglądaj Polskie filmy za granicą na ShowMax.com

Polskie filmy za granicąNie dalej jak wczoraj pisaliśmy o poszerzeniu oferty na oglądanie Polskiej TV na żywo online.  Dziś kontynuujemy temat oglądania Polskiego VOD za granicą wraz z premierą nowego serwisu. Co więcej, dzisiejszy temat pozwala nam przypomnieć Wam o naszej super fajnej usłudze (dopełniającej podstawową usługę VPN) czyli Smart DNS. A zatem, bez dalszego przekładania. Zapraszamy do artykułu o ShowMax i o tym, jak oglądać Polskie filmy za granicą.  

Co to jest ShowMax?

ShowMax to kolejny po Netflix (i troszkę) HBO globalny dostawca treści video w formie streamingu online. Wspomnieliśmy Netflix, bo ShowMax operuje na prawie identycznej zasadzie.

Firma rozpoczęła działalność w 2015 w Republice Południowej Afryki. Dziś ich oferta dostępna jest w ponad 70 krajach na świecie. Podobnie jak Netflix, oferują różne tytuły i różną zawartość serwisu na różnych rynkach. Na tym jednak różnice się nie kończą.

Po pierwsze, przynajmniej na razie, ShowMax nie próbuje wypełnić serwisu własnymi treściami. W przeciwieństwie do Netflixa, polega na lokalnych dystrybutorach i umowach z globalnymi dostawcami treści.

Być może przez to ich oferta jest dość bogata w Polskie tytuły. A może po prostu chcieli lepiej dopasować ofertę do Polskiego ryku. Bez względu na to jakie były realne powody, dzięki temu bez problemu będziecie mogli oglądać Polskie filmy za granicą.

Warto nadmienić, że cała oferta jest dobrze przygotowana dla Polaków. Spolszczony serwis, spolszczone aplikacje, sporo Polskich filmów i wszystkie tytuły z lektorem lub dubbingiem.

Druga sprawa to cena….

Odblokuj ShowMax i OGLĄDAJ Polskie filmy za granicą

polskie seriale za granicą

Otóż w większości krajów (sprawdziliśmy główne), cena usługi to $8.99/miesięcznie. I tu miła niespodzianka. Cena została dopasowana do Polskiego rynku ustalona w kwocie 19.99 zł/miesięcznie czyli – +/- – $4.99/miesięcznie. Jeśli zastanawialiście się czy Netflix lub Amazon nie sa zbyt drogie a oferta Polskich serwisów VOD typu iPla czy Player.pl Wam nie odpowiada – ShowMax może być ciekawą alternatywą!

Wypróbuj VPN, Smart DNS i showmax za darmo

ucho prezesa

Nie kupuj kota w worku. Ta zasada dobrze się w życiu sprawdza. I zgodnie z nią działają dobre usługi online.

ShowMax oferuje Wam 14 dniowy okres testowy. Minusem (ale tak zabezpiecza się większość usług) jest konieczność podania numeru karty płatniczej. Wiedząc o tym, my działamy ciut inaczej. Oferujemy Wam dwa typy kont testowych – VPN + Smart DNS. Możecie testować i używać bez zobowiązań przez 24 h. Sam Smart DNS jest dostępny do darmowych testów i używania przez 7 dni!

W obu przypadkach potrzebujecie adresu e-mail – na niego prześlemy dane dot. logowania do usługi – i…. nic więcej. Karta płatnicza jest niepotrzebna. No chyba, że zdecydujecie się na zakup któregoś z pakietów.

No i dość ważne… To w ShowMax premierę będą mieć kolejne odcinki serialu – „Ucho Prezesa”, więc chyba warto wspierać? 😉

TESTUJ VPN ZA DARMO

11 thoughts on “Oglądaj Polskie filmy za granicą na ShowMax.com

  1. HEJ!
   1. VPN czy Smart DNS?
   2. Jeśli VPN – sprawdzałeś oba serwery?
   3. W jakim kraju/na jaki kraj masz założone konto?

   1. Witam ja do.showmac na tv i nie moge znaleźć ani jednego polskiego filmu czy serialu. Dodam że przebywam w uk

     1. Jesli w PC Ci dziala i jestes pewien, ze Smart DNS w routerze/TV jest poprawnie skonfigurowany to prosimy o bezposredni kontakt z naszym supportem – live chat na stronie lub wiadomosc z panelu klienta.

      Opcje sa dwie. Albo Showmax zablokowal serwer proxy do ktorego kieruje Smart DNS albo aplikacja Showmax w TV ma na stale zapisany DNS Google.
      Ale to juz sprawdzi support – jesli sie da na pewno dodadza kolejna platforme do odblokowanych.

 1. czesc, mam wykupiony hideipvpn pakied Poland VPN, wchodze z Irlandii i niestety nie dziala. komunikat: Connection not allowed
  Proxy or unblocking service detected. Please disable and try again.

  prosze o pomoc

   1. hej, juz problem rozwiązany:
    wchodze z Irlandii, uzywam klienta hideipvpm na MacOS i przy logowaniu sie na serwer pl1 mialem powyzszy problem. widocznie showmax zna ten host i blokuj jako VPN.

    ROZWIAZANIE:
    kiedy zalogowalem sie na host pl3 temat sie naprawił.

Comments are closed.