Oglądaj Polskie filmy za granicą na ShowMax.com

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Nie dalej jak wczoraj pisaliśmy o poszerzeniu oferty na oglądanie Polskiej TV na żywo online.  Dziś kontynuujemy temat oglądania Polskiego VOD za granicą wraz z premierą nowego serwisu. Co więcej, dzisiejszy temat pozwala nam przypomnieć Wam o naszej super fajnej usłudze (dopełniającej podstawową usługę VPN) czyli Smart DNS. A zatem, bez dalszego przekładania. Zapraszamy do artykułu o ShowMax i o tym, jak oglądać Polskie filmy za granicą.  

Co to jest ShowMax?

ShowMax to kolejny po Netflix (i troszkę) HBO globalny dostawca treści video w formie streamingu online. Wspomnieliśmy Netflix, bo ShowMax operuje na prawie identycznej zasadzie.

Firma rozpoczęła działalność w 2015 w Republice Południowej Afryki. Dziś ich oferta dostępna jest w ponad 70 krajach na świecie. Podobnie jak Netflix, oferują różne tytuły i różną zawartość serwisu na różnych rynkach. Na tym jednak różnice się nie kończą.

Po pierwsze, przynajmniej na razie, ShowMax nie próbuje wypełnić serwisu własnymi treściami. W przeciwieństwie do Netflixa, polega na lokalnych dystrybutorach i umowach z globalnymi dostawcami treści.

Być może przez to ich oferta jest dość bogata w Polskie tytuły. A może po prostu chcieli lepiej dopasować ofertę do Polskiego ryku. Bez względu na to jakie były realne powody, dzięki temu bez problemu będziecie mogli oglądać Polskie filmy za granicą.

Warto nadmienić, że cała oferta jest dobrze przygotowana dla Polaków. Spolszczony serwis, spolszczone aplikacje, sporo Polskich filmów i wszystkie tytuły z lektorem lub dubbingiem.

Druga sprawa to cena….

Odblokuj ShowMax i OGLĄDAJ Polskie filmy za granicą

Otóż w większości krajów (sprawdziliśmy główne), cena usługi to $8.99/miesięcznie. I tu miła niespodzianka. Cena została dopasowana do Polskiego rynku ustalona w kwocie 19.99 zł/miesięcznie czyli – +/- – $4.99/miesięcznie. Jeśli zastanawialiście się czy Netflix lub Amazon nie sa zbyt drogie a oferta Polskich serwisów VOD typu iPla czy Player.pl Wam nie odpowiada – ShowMax może być ciekawą alternatywą!

Wypróbuj VPN, Smart DNS i showmax za darmo

Nie kupuj kota w worku. Ta zasada dobrze się w życiu sprawdza. I zgodnie z nią działają dobre usługi online.

ShowMax oferuje Wam 14 dniowy okres testowy. Minusem (ale tak zabezpiecza się większość usług) jest konieczność podania numeru karty płatniczej. Wiedząc o tym, my działamy ciut inaczej. Oferujemy Wam dwa typy kont testowych – VPN + Smart DNS. Możecie testować i używać bez zobowiązań przez 24 h. Sam Smart DNS jest dostępny do darmowych testów i używania przez 7 dni!

W obu przypadkach potrzebujecie adresu e-mail – na niego prześlemy dane dot. logowania do usługi – i…. nic więcej. Karta płatnicza jest niepotrzebna. No chyba, że zdecydujecie się na zakup któregoś z pakietów.

No i dość ważne… To w ShowMax premierę będą mieć kolejne odcinki serialu – „Ucho Prezesa”, więc chyba warto wspierać?

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more