Nowy sezon House of Cards

Oglądaj nowy House of Cards Witamy Was serdecznie w mroźne, zimowe popołudnie! Pogada piękna, zima w pełni więc nic tylko spędzać czas na dworze… No tak, to wszystko nie do końca jest prawdą, ale tym bardziej wiadomości z ostatniej chwili dotyczące Netflix w Polsce są bardzo ekscytujące. Ale może po kolei… 

Niesamowity House of Cards

Jeśli dotąd nie mieliście bezpośredniego kontaktu z Netflixem (jak oglądać Netflix w Polsce powiemy za chwileczkę), mogła Was ominąć przyjemność oglądanie jednego z najlepszych seriali ostatniego roku. Tak naprawdę „House of Cards”  przegrał w kilku kategoriach jedynie z „Breaking Bad”. Wystarczy rzucić okiem na stronę Filmweb poświęconą serialowi, by wiedzieć, że mamy do czynienia z ponad przeciętną produkcją. Tym bardziej cieszymy się, że już dziś możecie cieszyć swe oczy pełnym, drugiem sezonem HoC.

Jak oglądać Netflix?

Jednym z najpopularniejszych dotąd sposobów na oglądanie zagranicznych serwisów VOD w Polsce był VPN. Po przez ukrycie własnego adresu IP i zmianę po przez US VPN na adres USA czy UK VPN na adres IP z UK, użytkownik mógł w łatwy sposób uzyskać dostęp do świetnych stron i serwisów. Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Crackle… to tylko drobna cząstka tego co można oglądać za granicą. Ale nie wszystkie urządzenia wspierają protokół VPN.

Jeśli mielibyście ochotę cieszyć się House of Cards na swoim wielkim telewizorze Full HD to najbardziej optymalnym rozwiązaniem będzie usługa proxy SmartDNS.

Smart DNS proxy, jest bajecznie prosty w konfiguracji i dzięki temu, że to serwer DNS za nas w odpowiedni sposób rozdziela pakiety by odblokować strony VOD w usłudze tej nie ma praktycznie żadnych opóźnień towarzyszących VPN. W przypadku Netflixa i SmartDNS, które można wykupić już od $3,24/miesięcznie jest jeszcze jeden olbrzymi plus. W łatwy sposób można kazać naszemu serwerowi DNS korzystać z biblioteki Netflix w UK zamiast USA. Dlaczego warto? Bo jeśli zobaczycie już oba sezony House of Cards, to korzystając z zawartości dostępnej dla UK możecie jeszcze raz zobaczyć w doskonałej jakości wszystkie sezony wspomnianego wyżej „Breaking Bad”.

Netflix za darmo, SmartDNS za darmo

Najlepsze usługi to takie, które można dokładnie przetestować przed podjęciem decyzji. Tak samo jest w przypadku Netflixa i SmartDNS. Po rejestracji w Netflixie możecie przez miesiąc oglądać bez ograniczeń wszystkie materiały, filmy i seriale. Jeśli się Wam spodoba, zaczniecie opłacać usługę. Jeśli nie rezygnujecie prze upływem pierwszego miesiąca bez żadnych konsekwencji. Co więcej z Netflixem (podobnie jak z nami) nie podpisuje się żadnej umowy, zatem nawet płacą można bez żadnych przeszkód zrezygnować w każdej chwili. Czy HBO Go też Wam to GWARANTUJE???

W przypadku SmartDNS można skorzystać z okresu próbnego. Trawa on 7 dni i po tym czasie usługa po prostu przestaje działać. Jeśli się Wam spodoba, dokonujecie faktycznej rejestracji i zakupu pakietu.. jeśli nie, nic nie trzeba robić.

A już wkrótce na naszym blogu świetna informacje dla wszystkich fanów Star Wars!!!