Jak oglądać walkę Mayweather vs McGregor online?

oglądać walkę Mayweather vs McGregor onlineJuż za kilka dni, w nocy z 26 na 27 sierpnia czeka nas prawdziwe starcie tytanów. A przynajmniej na takie nastawią fanów promotorzy tzw. „The Money Fight”, czyli starcia pomiędzy Mistrzem boksu – Floyd’em Mayweather Jr. i Mistrzem MMA – Conorem McGregor’em. Kto wyjdzie z niej zwycięsko? Nie wiemy. Ale wiemy, jak oglądać walkę Mayweather vs McGregor online? 

Dlaczego warto oglądać walkę Mayweather vs McGregor online?

Być może nie wszyscy z Was rozumieją fenomen tego starcia. Niewątpliwie sporo całego zmieszania wynika z zaangażowanych w nie pieniędzy. Z drugiej strony jednak ludzi po prostu chcą zobaczyć tych dwóch zawodników walczących ze sobą i są autentycznie ciekawi wyniku. Trzeba też uczciwe zaznaczyć, że to Mayweather, mistrz bokserski jest jej absolutnym faworytem.

Floyd Mayweather Jr. – urodzony w 1977 roku –  profesjonalny bokser i Mistrz Świata federacji WBC, WBA  & WBO w więcej niż jednej kategorii wagowej. Jest także brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich w Atenach i jednym z najlepiej zarabiających sportowców w historii.

W nocy z 26 na 27 sierpnia w Las Vegas, na T-Mobile Arena spotka się z Conorem McGregorem.

McGregor – urodzony w 1988 roku – to Mistrz kategorii MMA o wielkiej popularności, którą zyskał wracając do zawodowych walk po swojej poważnej kontuzji. Jeden z najbradziej rozpoznawalnych i kasowych zawodników MMA wogole i federacji UFC w szczególności.

Tak jak napisaliśmy wyżej. Wszyscy (także statystyki) wskazują na zwycięstwo Mayweather’a. A wspomniane statystyki wyglądają następująco:

Mayweather: 49 walk, 49 zwycięztw, 26 przez KO.

McGregor: 24 walki, 21 zwycięztw, 3 przegrane. Jest także autorem najszybszego konckout’u w dziejach MMA – 13 sekund

Jak i gdzie oglądać walkę Mayweather vs McGregor online na żywo?

Cała walka jest sprzedawana na różne rynki wyłącznie w formatach Pay-per-View. W związku z tym macie wybór, komu i ile zapłacić za oglądanie walki Mayweathera i McGregor’a. Oczywiście, w zależności od tego gdzie mieszkacie i jaki rejon wybierzecie może wynikać konieczność połączenia VPN lub  Smart DNS.

Pamiętajcie, aby dokonać rejestracji i zapłacić za dostęp musicie łączyć się z ww. stronami poprzez VPN by mieć odpowiedni adres IP. Wydaje sie tez, że cena w Polskiej IPLA jest najatrakcyjniejsza, 40,00 zł czyli ok. $11,00. Na tle pozostałych usług to sporo taniej.

Nie czekajcie też na ostatnią chwilę z konfiguracją i sprawdzeniem wszystkiego – walka może się szybko skończyć! Oto przewodnik – jak odblokować IPLA za granicą oraz jak – przed podjęciem decyzjio subskrypcji – założyć do testu darmowy VPN.

Niemiecki adres IP jest dostępny w pakiecie Ninja VPN oraz BitTorrent VPN – by bezpiecznie korzystać z sieci torrent.

A by poprawić Wam apetyt, najlepsze KO’s  wykonaniu Mayweather’a.

Jak Wy obstawiacie? Kto wygra? W której rundzie? Dla nas jedno jest pewne. Na pewno wygra każdy z Was, kto – nie tylko z powodu walki – zacznie na co dzień zabezpieczać swoje dane i transmisje połączeniem VPN!

TESTUJ VPN ZA DARMO

1 thought on “Jak oglądać walkę Mayweather vs McGregor online?

  1. Chciałem waszemu wsparciu technicznemu dać pozytywny komentarz, ale na stronie
    https://www.hideipvpn.com/customer-reviews/
    Mozilla nie pokazuje komentarzy klientów
    Chrome oraz IE krzyczy, ze certyfikat nieważny

    Sprawdzone z kilku miejsc. Koledzy z anglojęzycznego działo supportu zaproponowali tylko restart stacji roboczej. Nic to nie dało

Comments are closed.