Jak oglądać mecz Polska – Czarnogóra online za granicą?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jeśli mieszkacie za granicą, są spore szanse że chcielibyście oglądać nadchodzący mecz eliminacji Mistrzostw Świata w piłce nożnej. W naszym krótkim poście napiszemy Wam – o której i gdzie oglądać mecz Polska – Czarnogóra online oraz jak mecz Polska – Czarnogóra online za granicą. Do tego, jeśli dotąd nie korzystaliście z naszych usług, możecie to zrobić całkiem za darmo! 

Gdzie oglądać mecz Polska – Czarnogóra online?

O piłce nożnej, o tym jak oglądać mecze online pisaliśmy już wielokrotnie. Nie zmienia to faktu, ze skoro zbliża się ważny mecz naszej reprezentacji na pewno będziecie szukać informacji o transmisji.

Zacznijmy od dobrych wiadomości. Nie będzie żadnego problemu z tym, by mecz Polska – Czarnogóra oglądać na żywo w internecie. Miejsc, legalnych!!! jest kilka i wyłącznie od Was zależy na jaką opcje się zdecydujecie.

Prawa do transmisji wykupiła TV Polsat i w związku z tym, mecz będzie transmitowany na otwartym kanale Polsat i Polsat Sport. Polsat samodzielnie nie oferuje streamu kanału Polsat ale mamy przecież świetną ofertę Internetowej Telewizji Videostar! Zatem wystarczy przeglądnąć oferowane pakiety i dokonać wyboru. Kanał Polsatu znajduje się też (choć bez jakości HD) w pakiecie podstawowym co oznacza, że transmisje Videostar i mecz na Polsacie można oglądać za darmo!

Jeżeli Videostar Wam z jakichś powodów nie odpowiada, zawsze można przenieść się na stronę Ipla TV.

Na niedzielę powinien zainteresować Was pakiet Sport, który poza innymi oferuje też dostęp do kanału Polsat Sport. To drugi – wspomniany już –  kanał Polsatu, który będzie transmitował mecz Polska – Czarnogóra online.

Pamiętacie! Mecz zaczyna się 26 marca o 20:45 a w Polsacie skomentują go dla Was Mateusz Borek i Tomasz Hajto.

Jak OGLĄDAĆ MECZ POLSKA – CZARNOGÓRA ONLINE?

Dochodzimy do kwestii blokady regionalnej i adresu IP. Jak już napisaliśmy wyżej, oba źródła transmisji są całkiem legalne. Stąd też blokada treści i ograniczenie ich dostępności wyłącznie do terytorium Polski.

Na szczęście dzięki naszym usługom VPN i Smart DNS ograniczenie takie nie jest żadnym problemem.

W zależności od tego na jakim sprzęcie chcecie oglądać mecz macie do wyboru dwie możliwości. Usługę VPN i usługę Smart DNS. Pamiętajcie, że VPN jest oferowany ze Smart DNS w cenie – zatem kupując VPN kupujecie obie możliwości!

VPN – będzie wymagał od Waszego urządzenia wsparcia dla takiej technologii. Możecie założyć, że Wszystkie komputery, telefony i tablety pozwolą Wam na uruchomienie Polskiego VPNa. Na naszych stronach znajdziecie aplikacje VPN dla systemów Android, iOS, Windows i MacOS, które wykonają cały proces konfiguracji połączenia VPN za Was – choć nie jest to trudne. Wystarczy wpisać login, hasło a potem wybrać kraj z którym chcemy się połączyć.

Jeżeli jednak chcecie oglądać Iplę na urządzeniu bez wsparcia dla VPN – np. na Smart TV, należy wtedy skorzystać z rozwiązania Smart DNS. Wasz prawdziwy adres IP nie ulegnie zmianie, ukryciu ale pakiety danych wymagane do uruchomienia transmisji zostaną automatycznie przesłane przez Polski serwer proxy. Wy w korzystaniu z internetu nie zauważycie żadnej różnicy. Więcej o VPN i Smart DNS znajdziecie w zakładkach powyżej.

VPN i Smart DNS za darmo!

Jeśli z naszych usług VPN i Smart DNS jeszcze nie korzystałeś pamiętaj o ofercie darmowego testu! Do rejestracji testowego konta karta płatnicza nie jest potrzebna. Kliknij poniżej, zarejestruj się i korzystaj. Darmowe konto VPN i Smart DNS jest aktywne przez 24h od momentu rejestracji.

Jeśli macie pytania, zapraszamy do komentarzy poniżej!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more