Jak oglądać mecz Polska – Czarnogóra online za granicą?

mecz Polska - Czarnogóra onlineJeśli mieszkacie za granicą, są spore szanse że chcielibyście oglądać nadchodzący mecz eliminacji Mistrzostw Świata w piłce nożnej. W naszym krótkim poście napiszemy Wam – o której i gdzie oglądać mecz Polska – Czarnogóra online oraz jak mecz Polska – Czarnogóra online za granicą. Do tego, jeśli dotąd nie korzystaliście z naszych usług, możecie to zrobić całkiem za darmo! 

Gdzie oglądać mecz Polska – Czarnogóra online?

O piłce nożnej, o tym jak oglądać mecze online pisaliśmy już wielokrotnie. Nie zmienia to faktu, ze skoro zbliża się ważny mecz naszej reprezentacji na pewno będziecie szukać informacji o transmisji.

Zacznijmy od dobrych wiadomości. Nie będzie żadnego problemu z tym, by mecz Polska – Czarnogóra oglądać na żywo w internecie. Miejsc, legalnych!!! jest kilka i wyłącznie od Was zależy na jaką opcje się zdecydujecie.

Prawa do transmisji wykupiła TV Polsat i w związku z tym, mecz będzie transmitowany na otwartym kanale Polsat i Polsat Sport. Polsat samodzielnie nie oferuje streamu kanału Polsat ale mamy przecież świetną ofertę Internetowej Telewizji Videostar! Zatem wystarczy przeglądnąć oferowane pakiety i dokonać wyboru. Kanał Polsatu znajduje się też (choć bez jakości HD) w pakiecie podstawowym co oznacza, że transmisje Videostar i mecz na Polsacie można oglądać za darmo!

Jeżeli Videostar Wam z jakichś powodów nie odpowiada, zawsze można przenieść się na stronę Ipla TV.

mecz Polska - Czarnogóra online

Na niedzielę powinien zainteresować Was pakiet Sport, który poza innymi oferuje też dostęp do kanału Polsat Sport. To drugi – wspomniany już –  kanał Polsatu, który będzie transmitował mecz Polska – Czarnogóra online.

Pamiętacie! Mecz zaczyna się 26 marca o 20:45 a w Polsacie skomentują go dla Was Mateusz Borek i Tomasz Hajto.

Jak OGLĄDAĆ MECZ POLSKA – CZARNOGÓRA ONLINE?

Dochodzimy do kwestii blokady regionalnej i adresu IP. Jak już napisaliśmy wyżej, oba źródła transmisji są całkiem legalne. Stąd też blokada treści i ograniczenie ich dostępności wyłącznie do terytorium Polski.

Na szczęście dzięki naszym usługom VPN i Smart DNS ograniczenie takie nie jest żadnym problemem.

W zależności od tego na jakim sprzęcie chcecie oglądać mecz macie do wyboru dwie możliwości. Usługę VPN i usługę Smart DNS. Pamiętajcie, że VPN jest oferowany ze Smart DNS w cenie – zatem kupując VPN kupujecie obie możliwości!

VPN – będzie wymagał od Waszego urządzenia wsparcia dla takiej technologii. Możecie założyć, że Wszystkie komputery, telefony i tablety pozwolą Wam na uruchomienie Polskiego VPNa. Na naszych stronach znajdziecie aplikacje VPN dla systemów Android, iOS, Windows i MacOS, które wykonają cały proces konfiguracji połączenia VPN za Was – choć nie jest to trudne. Wystarczy wpisać login, hasło a potem wybrać kraj z którym chcemy się połączyć.

Jeżeli jednak chcecie oglądać Iplę na urządzeniu bez wsparcia dla VPN – np. na Smart TV, należy wtedy skorzystać z rozwiązania Smart DNS. Wasz prawdziwy adres IP nie ulegnie zmianie, ukryciu ale pakiety danych wymagane do uruchomienia transmisji zostaną automatycznie przesłane przez Polski serwer proxy. Wy w korzystaniu z internetu nie zauważycie żadnej różnicy. Więcej o VPN i Smart DNS znajdziecie w zakładkach powyżej.

VPN i Smart DNS za darmo!

Jeśli z naszych usług VPN i Smart DNS jeszcze nie korzystałeś pamiętaj o ofercie darmowego testu! Do rejestracji testowego konta karta płatnicza nie jest potrzebna. Kliknij poniżej, zarejestruj się i korzystaj. Darmowe konto VPN i Smart DNS jest aktywne przez 24h od momentu rejestracji.

Jeśli macie pytania, zapraszamy do komentarzy poniżej!

ZAREJESTRUJ DARMOWY VPN

1 thought on “Jak oglądać mecz Polska – Czarnogóra online za granicą?

Comments are closed.