Premiera! Nowy sezon Top Gear w BBC 2

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Wielu z Was, pewnie podobnie jak my z utęsknieniem czeka na nowy sezon świetnego show BBC2. Mamy zatem cudowne wieści!

Nowy, sezon 21 naszego ulubionego programu motoryzacyjnego jest tuż, tuż. Zanim jednak napiszemy dokładnie kiedy, pozwólcie, że tym z Was którzy są tu pierwszy raz napiszemy jak i gdzie. 

UK BBC 1 i 2 na żywo!

Top Gear to program BBC 2 i na tym kanale można go (w pierwszej kolejności) oglądać. Oczywiście BBC 2 w Polsce po przez satelitę czy też DVB-T jest niedostępne. Na szczęście dla nas, BBC jest na tyle miłe (w przeciwieństwie do rodzimej TVP), że swoje główne kanały wpuszcza do sieci. Dzięki temu, w bardzo prosty sposób możemy się cieszyć programami BBC na żywo (i na żądanie – iPlayer) na ekranie praktycznie dowolnego urządzenia, włącznie z telewizorem!

Jak oglądać BBC w Polsce?

Metody są dwie. Obie banalnie proste  i po wielokroć i na stronie i na blogu opisywane. Do wyboru mamy VPN (czyli zmiana adresu IP) i SmartDNS, który działa przy wykorzystaniu specjalnych serwerów DNS oraz serwerów proxy w UK i proxy w US. Konfiguracja i VPN i Smart DNS   jest banalna. Na naszej stronie (część angielska) znajdziecie dokładne instrukcje – krok po korku opisujące tworzenie i konfigurację VPN i DNS dla różnych systemów. Jeśli korzystać z systemu OSX lub Windows polecamy instalacje naszego oprogramowania VPN/DNS, które proces tworzenia i konfiguracji połączeń sieciowych wykona za Was.

Jeśli kwestie prywatności, anonimowości w sieci, których tyczy się VPN nie specjalnie Was interesują, a raczej szukać możliwości najtańszego dostępu do TV na żywo.  Ewentualnie brytyjskich i amerykańskich serwisów VOD typu Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Crackle to szczególnie polecamy Wam rozwiązanie SmartDNS. Ceny (bez umowy!!!) zaczynają się już od ciut ponad $3/miesięcznie, w ramach jednorazowej konfiguracji odblokujecie i VOD w USA i UK. Co więcej, ww. serwisami będziecie mogli się cieszyć także na tych urządzeniach, które technologi VPN nie wspierają. Dzięki temu, juz dziś możecie cieszyć się w Polsce Netflixem na dowolnym TV z wejściem HDMI (Netflix TV w Polsce). Skoro kwestie jak i gdzie mamy załatwione czas na najważniejsze….

Premiera nowego sezonu Top Gear na żywo!

W najbliższą niedzielę, czyli 02.02.2014 w programie BBC 2 o godzinie 20:00 (21:00 czasu Polskiego) pojawi się pierwszy odcinek 21-szego sezonu Top Gear! Już tylko 2 dni!!!! Po co czekać, aż Top Gear (jak zwykle z opóźnieniem) pojawi się w naszych lokalnych stacjach? Nie macie czasu o 21:00 w Niedzielę? Nie ma sprawy. Przecież mając SmartDNS i UK VPN macie też nieograniczony dostęp do prawdziwego serwisu VOD – BBC iPlayer! TopGear s21ep01 możecie w każdej chwili (7 dni od emisji) zobaczyć w jakości HD!

A jeśli nie jesteście pewni czy warto to….

Top Gear i SmartDNS za darmo!!!

Skorzystajcie z naszej oferty testowej i zarejestrujcie testowe konto SmartDNS. Bez żadnych zobowiązań i ograniczeń możecie cieszyć się pełnym kontem Smart DNS przez 7 dni. Kanały BBC na zywo, iPlayer, Hulu, Crackle, ITV i wiele innych.. to wszystko bez ograniczeń i zobowiązań – gwarantujemy, że będziecie chcieli zostać z nami na dłużej!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more