Można oglądać Netflix USA – ZNOWU!!! – i nie mów nikomu!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Zanim przejdziemy do informacji dnia pozwólcie, że zaczniemy od dwóch dość istotnych komunikatów. Po pierwsze to o czym za chwile napiszemy jest w fazie BETA, czyli nie gwarantujemy działania przez 100% czasu. Po drugie to trochę tajemnica… z oczywistych powodów. Znowu można oglądać Netflix USA! 

dlaczego mamy problem by odblokować netflix przez vpn?

Od stycznie 2016, czyli mniej więcej momentu, gdy Netflix został oficjalnie zaprezentowany w 130 krajach świata – nie licząc tych w których był już wcześniej – Netflix poszedł na wojnę z usługami VPN i Smart DNS. Właściciele treści, na których zaczęli naciskać lokalni dystrybutorzy zaczęli wymuszać na Netflix aktywniejsze działania by nie tracić pieniędzy. W końcu jeśli w ramach jednej subskrypcji możecie zmienić region i oglądać inne treści, nie kupicie ich lokalnie. Pod wpływem tych nacisków Netflix zmienił politykę i z sukcesem zablokował i na bieżąco blokuje wszystkie usługi VPN. Stąd między innymi prosta zmiana adresu IP serwera VPN nic nie dawała. Często po kilkunastu minutach serwer był na nowo zablokowany.

Wszystko wskazuje jednak na to, że udało nam się obejść ten problem i znów można oglądać Netflix USA przez VPN.

Ale „ciiii…” – lepiej nie mówcie nikomu

Znowu można oglądać netflix USA przez VPN?

Skoro już się wygadaliśmy to teraz jeszcze raz, całkiem oficjalnie. Tak, z HideIPVPN możecie znowu oglądać Netflix USA przez VPN. Jednak są pewne ograniczenia o których musicie wiedzieć. To ważne.

Po pierwsze – przynajmniej na razie – Netflix USA jest dostępny wyłącznie po przez połączenie VPN. Usługa Smart DNS nie zdziała. Po drugie, Netflix USA można oglądać wyłącznie po przez połączenie z serwerem US2 – na pozostałych serwerach VPN w USA usługa jest nadal zablokowana. Po trzecie, na razie odblokowaliśmy wyłącznie Netflix USA.

Tak jak pisaliśmy wyżej, opcja jest obecnie testowana i może się zdarzyć problem w jej działaniu. Mamy także nadzieję, ze Netflix będzie miał trochę kłopotu w zablokowaniu tego dostępu. Zobaczymy. Tak czy siak, pomimo naszych najlepszych i najszczerszych chęci działanie konkretnych usług – w zakresie odblokowania stron – nie jest gwarantowane, ie wszystko bowiem zależy od nas.

jak oglądać Netflix USA przez VPN?

Tu kilka zdań dla tych z Was, którzy wcześniej z VPN nie korzystali. Subskrybujcie naszą usługę VPN – albo pakiet Ninja Power VPN albo pakiet USA VPN. W obu tych pakietach uzyskacie dostęp do serwera US2 VPN. W dalszej kolejności należy skonfigurować połączenia VPN ręcznie – zaawansowani użytkownicy lub korzystając z naszych darmowych aplikacji VPN dla Windows, iOS, Android i MacOS – żadna widza techniczna nie jest wymagana!

Logujecie się, wybieracie US2 VPN włączacie połączenie i już – Netflix USA działa i przez www i po przez aplikacje. Gotowe.

Jeśli chcecie się upewnić, ze wszystko będzie działać nim zdecydujecie się na subskrypcję naszej usługi, kliknijcie poniżej by zarejestrować darmowe konto VPN Trial.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more