Letnia wyprzedaż VPN i Smart DNS

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Lato tuż za rogiem więc zgodnie z tradycja czas na rozpocząć promocje. Letnia wyprzedaż VPN i Smart DNS startuje już dziś!

Jeśli spojrzycie na nasze ceny to zauważycie, że nawet w czasie bez promocji staramy się nagradzać naszych klientów. Wszyscy lubimy gdy oferta staje się coraz lepsza. Dlatego Ci z Was, którzy od razu decydują się na wykupienie pakietu VPN lub Smart DNS na dłuższy okres czasu mogą liczyć na zniżki od ceny wyjściowej.

W czasie trwania promocji, do wszystkich naszych cen dokładamy dodatkowe 30% upustu. Oznacza to nie mniej ni więcej tylko tyle, ze macie szanse na zakup VPN lub Smart DNS z upustem aż 51%!!!

To się nazywa prawdziwa, letnia wyprzedaż VPN i Smart DNS!

Letnia wyprzedaż VPN i Smart DNS – co i jak?

Wszystkie pakiety, wszystkie plany dodatkowe 30% upustu. Nie potrzeba żadnego kodu, wystarczy podjąć decyzję i kupić. Promocja twa w dniach 01.06 – 14.06 i koniec.

A jeśli nie jesteście pewni czy nasze usługi to na pewno to, zapraszamy przed zakupem do utworzenia darmowego konta testowego.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more