Konta VPN z upustem – Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

HideIPVPN promocjaTym razem króciutko i bardzo treściwie. Igrzyska Olimpijskie już za pasem i w związku z tą okazja oraz transmisjami live oraz na żądanie, które będą dostępne na stronach BBC i BBC iPlayer mamy dla was specjalną ofertę. Wszystkie nasze pakiety rozliczane w cyklu miesięcznym, które oferują dostęp do serwerów w UK (dostęp do nich jest potrzebny aby zmienić adres IP polski na brytyjski) są teraz dostępne (do ostatniego dnia Igrzysk) w promocyjnej cenie, z upustem 25%!.

Jak zwykle w naszym wypadku – jeśli po Igrzyskach nie będziecie zainteresowani usługa nie wymagamy żadnej pisemnej rezygnacji – przestajecie płacić i już. Jednocześnie doradzamy aby skorzystać z okazji i wykupić pakiet US/UK/NL lub US/UK/DE. Oba pakiety oferują bowiem najpełniejszą usługę, czyli: pełna anonimowość + szyfrowanie przesyłanych danych, dostęp do adres IP z USA (czyli Netflix, HULU, Pandora Spotify US i inne), dostęp do adresu IP z UK (BBC, ITV, 4oD, Spotify UK, Netflix UK, Lovefilm, i inne) oraz możliwość z bezpiecznego i w pełni anonimowego korzystania z sieci p2p/torrent (w 100% anonimowy UPLOAD!!!).

Aby skorzystać z promocji wystarczy klikać w dowolny banner w tym artykule, a w polu kod promocyjny (screen poniżej) wpisać promocyjny kod 25Olymp.

Transmisja z otwarcie Igrzysk na BBC już w piątek:  Ceremonia otwarcia Igrzysk Londyn 2012 (piątek, 27.07.2012; 19:00 UK time)

HideIPVPN promotion