Jak zmienić adres IP komputera na USA?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Dziś skupimy się na małym poradniku – jak zmienić adres IP komputera na USA. Samych USA przestawiać nie trzeba. Można ich lubić lub nie, ale nie zmienia to faktu, ze spora grupa ludzi na świecie chce się jakoś do USA dostać. W naszym wypadku będzie to podróż wirtualna. Niemniej jednak dzięki niej będziemy mogli skosztować tego samego co amerykanie.

Jak zmienić adres IP komputera na USA – dlaczego w ogóle musze zmienić?

Odpowiedzią na to pytanie jest wiedza czym jest adres IP, po co się go ma i dlaczego. Otóż adres IP to zbiór cyfr, dzięki którym nasz komputer (czy domowy router) jest identyfikowany w Internecie. Każdy kraj ma własną, specyficzną pulę takich adresów. Dzięki temu strony i usługi w Internecie w bardzo prosty sposób rozpoznają z jakiego kraju nawiązujemy połączenie. Adres IP to tak jakby nasz pocztowy adres zwrotny. Wpisujemy adres strony www i serwer, na którym ta strona się znajduje „wie”, do kogo odesłać dane czyli zawartość strony, która pokaże się na waszym ekranie. Oznacza to, ze jakiś adres IP zawsze trzeba mieć. Zatem aby korzystać ze stron czy usług w USA, ograniczonych do puli adresów z USA (czyli z blokadą regionalna tylko dla USA) musimy zmienić adres IP komputera na USA.

No tak… ale jak zmienić adres IP komputera na USA gdy jesteśmy w Polsce?

Jak zmienić adres IP komputera na USA – hmm… ale po co?

Otóż wbrew pozorom nie jest to trudne. Jednak zanim przejdziemy do tego jak zmienić adres IP komputera na USA musimy uświadomić sobie jedna, podstawową rzecz. Nie ma nic za darmo! Jeśli cos jest za darmo…. to znaczy, ze ktoś nie mówi prawdy!

Pisaliśmy na ten temat wiele razy. Pierwszy raz w tym wpisie – /darmowy-vpn-nie-zawsze-oznacza-za-darmo/ a ostatnio przy okazji informacji o popularnym dodatku Hola.

W naszym przypadku (czasem oferujemy darmowe konta) oferta jest prosta. Żyjemy z płatnej oferty Premium VPN, nasze akcje z rozdawaniem darmowych kont to czysta promocja! Mamy nadzieję, że usługa się Wam spodoba i albo będziecie chcieć zostać z nami na dłużej albo opowiecie o nas swoim znajomym i kolegom. HideIPVPN nie wydaje niepotrzebnie pieniędzy na reklamę – wolimy polegać na WAS – dziękujemy!!!

Skoro już wiemy, że z darmowym trzeba uważać o ile nie chcemy się stać częścią botnetu. To zaś może się łatwo stać gdy zainstalujemy jakiś cudowny program, który za darmo ukryje nasz komputer IP czy powie nam jak zmienić adres IP komputera… a może nawet „uda”, że zmienia – przy okazji zapisując np. nasze hasła internetowe, PINy do banku, itd.. to czas powiedzieć jak naprawdę i bezpiecznie możemy zmienić adres IP komputera.

Odpowiedzią jest tunel VPN. Wirtualne połączenie z innym komputerem, który od tego momentu będzie identyfikowany w sieci jako MY. HideIPVPN, w naszym najwyższym pakiecie, daje Wam możliwość połączenia z jednym z 9 serwerów VPN w USA i zmiany Polskiego IP na amerykańskie.

Dzięki temu Netflix, Crackle, NBC, HBO i wiele, wiele innych będzie działać tak jak gdybyście faktycznie byli w USA.

A jeśli nie chcecie zmieniać IP (lub Wasz sprzęt nie wspiera VPN – np. TV, to zawsze pozostaje SmartDNS! Dzięki niemu nie tylko uzyskacie dostęp do amerykańskich serwisów TV VOD w Polsce, ale także!!! Do Polskich serwisów VOD i TV online z USA i generalnie z za granicy!

AKTUALIZACJA 08.2016: – być może cześć z Was mieszkając w USA ma już adres IP z USA. Oto co warto wiedzieć o IP z USA przez VPN.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more