ipla offline także za granicą

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Wiemy, ze wielu z Was korzysta z serwisu VOD ipla, także podczas zagranicznych wyjazdów. Stad dziś krótki news o tym, jak ipla „pobiła” Netflix i HBO Go włączając opcję Ipla offline!

Ipla za granicą + Ipla offline

O tym jak oglądać serwis ipla za granicą pisaliśmy wielokrotnie. Jeśli wyjeżdżacie z Polski zmieni się Wasz „narodowy” adres IP. Tym samym (ipla przeznaczona jest wyłącznie do użytku w Polsce), dostęp do treści serwisu, programów i transmisji będzie ograniczony.

Rozwiązaniem tego problemu są technologie VPN i Smart DNS. Nie tylko pozwalają (VPN) zmienić adres IP na Polski ale przede wszystkim – to powinien być główny powód korzystania z VPN na co dzień!!! – ukrywają Wasz prawdziwy adres IP, szyfrują dane. Jednym słowem chronią Waszą anonimowość i prywatność w Internecie.

Niestety VPN i Smart DNS mają jedną „wadę” by działać, byście mogli oglądać film czy program potrzebują dostępu do Internetu. Ograniczenie to dotyczy większości serwisów VOD (chlubnym wyjątkiem jest Amazon Prime) takich jak Hulu, Netflix czy HBO Go. Z puli tej wyłamuje się jednak ipla.

Od teraz jeśli wiecie, że czeka Was podróż pociągiem lub samolotem, jeśli wiecie, że w czasie wyjazdu do Tajlandii (czego bardzo zazdrościmy!!!) będziecie w miejscach bez Internetu, możecie ściągnąć wybrane materiały do swojego urządzenia.

Na obecną chwilę (serwis zapowiada, że dostęp do treści ipla offline będzie rozszerzany) widzowie mogą ściągnąć część bajek oraz seriali Polsatu. Może to i nie wiele, ale jeśli opłacacie dostęp do serwisu, gdy chcecie mieć dostęp do ipla za granica także tam gdzie nie ma Internetu… lepszy rydz, niż nic!

VPN w Polsce!

Przypominamy także, że VPN to coś z czego warto korzystać na co dzień. Także w Polsce. Nie dajcie się szpiegować, nie pozwalajcie by informacje o Waszej aktywności online były łatwo dostępne. HideIPVPN oferuje obecnie dostęp do dwóch anonimowych adresów IP z Polski. Zatem korzystając z VPN nie musicie odcinać się od Polskiego Internetu.

A wypróbować nasze usługi możecie całkowicie za darmo!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more