HideIPVPN poleca: HoC, Empire i inne

HideIPVPN i Smart DNS polecająOd czasu do czasu dzielimy się z Wami tym co nam się podoba w różnych serwisach VOD na świecie. Filmy, seriale, programy typu „stand up comedy”, itp. Dziś podobny wpis tego typu. Mamy nadzieję, ze wspominane przez nas tytuły Was zainteresują.

Następca „Breaking Bad”?

Wspominany wyżej serial ma chyba wyłącznie fanów i przypuszczamy, ze tylko Ci z Was, którzy nie korzystają z Internetu, telewizji i generalnie i tak nie odwiedzają tej strony o nim nie słyszeli. Niestety, jak większość dobrych rzeczy, taki i „BB” zakończył telewizyjny żywot. Jednak dzięki fanom serialu, którym bardzo spodobała się postać Saula Goodman’a mamy szansę na powrót do świata znanego z oryginalnej serii. „Better Call Saul” jest obecnie dostępny do oglądania na kanale (stronie) AMC. Pierwsze odcinki można oglądać bez potrzeby logowania się przez nasze serwery VPN w USA. Co ważne dzięki streamowaniu unikacie ryzyka iż ktoś będzie Was próbować prawnie ścigać za ściągnięcie chronionego materiału.

Czy Hulu ma nowy serialowy hit?

Lucious Lyon jest królem hip-hopu oraz właścicielem ogromnej firmy. Życie mężczyzny komplikuje się, gdy odkrywa, że cierpi na poważną chorobę.” – Filmweb

Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że o schedę po Ojcu walkę rozpoczyna trzech synów oraz była Żona. Dobrze zagrane role, dobrze napisane charaktery i sporo muzyki sprawiają, że zarówno krytycy jak i widzowie wysoko oceniają produkcje. Ta zresztą już doczekała się gwarancji drugiego sezonu.

House of Cards – trzeci sezon!

Ogladaj House of Cards

Tego nie da się pominąć. Już w najbliższy piątek poznamy dalszą historie nienasyconego Frnacis’a Underwood’a. Netflix, podobnie jak Hulu możecie ogladac zarówno przez nasz VPN jak i Smart DNS. A skoro na temacie Netflix’a jesteśmy to mamy do Was kilka pytań. Jak w Polsce oglądacie Netflix? Do tej pory, VPN był najpopularniejszym sposobem odblokowania dostępu do tego serwisu. Ograniczeniem tu były nasze urządzenia, który musiały jednocześnie być wstanie korzystać z serwisu i podsiadać wsparcie dla choć jednego protokołu VPN. Wraz z uruchomieniem SmartDNS i odblokowaniem Netflix’a w Polsce ten problem zniknął. A zatem…. oglądacie Netflix na tablecie z Androidem, na laptopie? A może przez Xbox One na dużym telewizorze?

I jeszcze jedna sprawa, bardziej związana z „HoC”. Jak oglądacie takie seriale i dlaczego? Czy „łykacie” cały sezon w ciągu doby, dwóch? A może staracie się „oszczędzać” i rozciągnąć przyjemność w czasie? Który sposób oglądanie preferujecie?