HBO na żywo online – oglądamy!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jak oczywiście wiecie VPN pozwala na prawdziwie „prywatne” korzystanie z Internetu. Efektem ubocznym zmiany adresu IP jest dostęp do wielu stron i usług na świecie. Dzięki temu, osoby mające dostęp do naszego Polskiego VPN mogę teraz bez problemy oglądać HBO na żywo online. Po prostu, wygodnie i legalnie. Zaraz o tym opowiemy.

Używaj VPN – bądź bezpieczny w Internecie – odbieraj HBO na żywo (i nie tylko!)

Na początek (co chyba oczywiste), by korzystać należy uzyskać dostęp do sieci VPN. W naszym przypadku możemy zapewnić Wam dostęp do kilku różnych pakietów VPN. Wszystkie one mają jednak jedna cechę wspólna i to ona jest powodem, dla którego wszyscy powinni z VPN korzystać. VPN zapewnia dodatkową, mocną warstwę bezpieczeństwa i prywatności. W zasadzie, tak jak napisaliśmy wyżej, wszelkie inne wynikające z użycia VPN rzeczy są nie jako przy okazji. Są „efektem ubocznym”.

Kiedy łączycie się z serwerem VPN połączenie miedzy Waszym urządzeniem a samym serwerem VPN zostaje zaszyfrowane i zabezpieczone. Z tej przyczyny wszystkie inne serwery (np. te logujące ruch u Waszego ISP – firma dostarczająca internet) przez które przechodzą Wasze dane a także oprogramowanie, które monitoruje (z różnych powodów) ruch sieciowy stają się (gdy chodzi o faktyczne podglądanie użytkownika) bezużyteczne. Wszystko co „widać” to, że łączycie się z jednym konkretnym miejscem (serwerem VPN) i, że jakieś dane są wymieniane. Nie da się jednak sprawdzić jakie to dane, jakiego rodzaju (stream obrazu TV czy może pakiety torrent?) ani skąd (poza serwerem VPN) są naprawdę przesyłane. Wszystko to dzięki szyfrowaniu tunelu VPN.

Z drugiej strony (od strony Internetu) wygląda to podobnie. Wy, Wasz prawdziwy adres IP jesteście niewidoczni. Wszystkie strony internetowe, usługi rozpoznają (jako Was/użytkownika) jedynie serwer VPN, który przesyła Wasze dane. Oznacza to, że Wasz adres IP, Wasza tożsamość, prawdziwa lokalizacja są bezpiecznie ukryte za serwerem VPN.

Oglądaj HBO na żywo online – VPN  i “efekty uboczne”

Ponieważ tak jak napisaliśmy po aktywacji połączenia VPN Wasz prawdziwy adres IP zostaje ukryty można te cechę (poza poprawą prywatności) wykorzystać także w inny sposób. W zależności od tego  jakim serwerem VPN się połączycie możecie zmienić swoje IP na takie z innego kraju. A teraz damy Wam przykład jak wykorzystać połączenie z VPN w Polsce. Korzystając z Polskiego VPN i zmieniając zagraniczne IP na Polski adres IP możecie korzystać z wielu fajnych Polskich usług VoD – w tym HBO Go.

Jeśli macie konto HBO Go (ma je ktoś znajomy lub rodzina i może się z Wami podzielić) to dzięki naszemu VPN (oraz oczywiście Smart DNS) po ostatnie „aktualizacji usługi możecie bez problemu oglądać programy HBO na żywo online!

Obecnie usługa HBO Go pozwala na oglądanie w Internecie 3 programów HBO na żywo. Sa to HBO, HBO 2 i HBO 3 (kiedyś HBO Comedy). W pełni legalnie, z wygodnego i bezpiecznego źródła. A wszystko to dzięki „efektom ubocznym” VPN. Jeśli macie (potencjalnie) dostęp do HBO Go, wypróbujcie nasze usługi VPN i Smart DNS i zobaczcie jak fajnie można oglądać HBO na żywo online praktycznie wszędzie i na dowolnym urządzeniu.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more