HBO Go Polska za granicą – Terminator Genisys

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Trafiła się okazja odświeżenia tematu HBO i tego jak oglądać HBO Go Polska za granicą. Wszystko za sprawą blockbustera z zeszłego roku czyli Terminatora Genisys. Otóż warto wiedzieć, że dzięki VPN i Smart DNS można uzyskać dostep do serwisów VoD z różnych miejsc, krajów.

Ludzie chętnie odblokowują dostęp do BBC iPlayer’a, bibliotek Netflix z różnych regionów czy też (jeśli jest się Polakiem mieszkającym za granicą) do Polskich serwisów VoD. HBO jest jednym z takich serwisów. Jak zatem oglądać HBO Go Polska za granicą?

Oglądamy Terminator Genisys w HBO Go Polska

Terminatora większości fanów S/F przedstawiać nie trzeba. Na 4 część „przygód” wielu z Was na pewno czekało z zapartym tchem a reszta z życzliwą ciekawością. Zatem o samym filmie nie ma co pisać, za chwilę będziecie oglądać. Warto jednak wspomnieć o samej usłudze.

HBO Go Polska działa troche inaczej niż większość popularnych usług VoD. By móc zarejestrować konto HBO wymaga umowy z jednym z operatorów kablowych w Polsce (i wykupienia pakietu HBO) lub bycia klientem jednego z kilku konkretnych dostawców Internetu.

Z przyczyn oczywistych, jeśli mieszkacie za granicą „tradycyjna” rejestracja nie będzie dla Was możliwa. Ale od czego jest Internet, Google, rodzina i znajomi? Podobnie jak w przypadku Netflixa kontem HBO Go można się przecież podzielić! Wystarczy popytać znajomych w Polce czy tam gdzie mieszkacie. Jeśli np. korzystają z wywiezionego dekodera satelitarnego wystarczy, ze dokupią pakiet HBO (czy dokupi go dla Was ktoś w Polsce). W ten sposób będziecie mieć dostęp do konta w HBO Go Polska za granicą.

Odblokowujemy HBO Go Polska za granicą  – metoda 1

Wystarczy zdecydować się na jeden z naszych pakietów VPN, który zawiera dostęp do Polskiego serwera VPN. Połączenie z tym serwerem sprawi, ze bez względu na to gdzie za granica się znajdujecie Wasze urządzenie będzie się przedstawiać w sieci z Polskim adresem IP. W ten sposób, wszystkie Polskie usługi TV i VoD będą Was traktować jak byście łączyli się z Internetem z Polski. Wystarczy (mając konto w HBO GO), kliknąć link Terminator Genisys i materiał zacznie się odtwarzać.

Ale Polski adres IP to nie jedyny powód dla którego warto rozważać wybranie VPN. Technologia VPN to niejako dodatkowe zabezpieczenie. Wasz prawdziwy adres IP (i przędziwa tożsamość) zostają ukryte. Nikt nie może podglądać Waszej tego jakie strony odwiedzacie w sieci (Nie daj się szpiegować w Internecie!). To także utrudnienie wykradzenia Waszych danych, gdy korzystacie z publicznych sieci Wi-Fi czy wreszcie (dla upartych) bezpieczne ściąganie filmów.

Warto tez pamiętać, że metoda nr 2 (o której za chwilę) jest dołączona do pakietów VPN.

Odblokowujemy HBO Go Polska za granicą  – metoda 2

Jest jeszcze jedna metoda dzięki której możecie oglądać materiały HBO Go Polska za granicą (i Polską TV za granicą). Jest bowiem tak, ze nie wszystkie urządzenia na których można odtwarzać video z Internetu wspierają technologie VPN. Jeśli np. macie aplikacje HBO Go w telewizorze, jest prawie pewne, ze ten nie pozwoli na konfigurację połączenia VPN. W takim przypadku proponujemy Wam skorzystanie ze Smart DNS. Gdy używacie Smart DNs, nasz serwer DNS przekierowuje (wyłącznie!!!!) odpowiednie pakiety danych tak by odblokować dana usługę VoD czy TV. Wasz adres IP nie ulega zmianie, Wasza prywatność online nie jest dodatkowo chroniona. Oczywiście Smart DNS działa tez na wszystkich urządzeniach wspierających VPN.

A oto przedsmak tego co czeka na Was na HBO Go…

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more