Francuski VPN, Francuski adres IP – VPN Français!

french vpnJeśli zastanawialiście się co nowego pojawi się w ofercie HideIPVPN to okres niepewności właśnie się skończył. Kolejny raz rozszerzamy listę krajów z których możecie (z nasza pomocą) uzyskać adres IP. Od dziś możecie zmienić adres IP Polski (czy dowolny inny) na Francuski adres IP po przez nasz nowy, Francuski VPN!

Francuski VPN – jak zmienić IP na Francje?

Wystarczy, że wykupicie nasz najlepszy pakiet VPN (Francuski VPN został do niego dodany) – dostępny już od $6,90/miesięcznie. W ramach tego pakietu otrzymacie dostęp do 29 serwerów VPN w 7 krajach (USA, UK, Holandia, Niemcy, Kanada, Polska i Francja). Prosimy pamiętać, ze używanie klientów  sieci torrent i P2P jest na nowym serwerze niedozwolone. By komfortowo i bezpiecznie korzystać z torrentów przez VPN prosimy o łączenie się z serwerami w Niemczech i Holandii – Torrent VPN.

Dosłownie wczoraj dokonaliśmy aktualizacji naszej darmowej aplikacji VPN dla Windows. Francuski VPN jest już dostępny dla wszystkich (starych i nowych) posiadaczy tego pakietu. Użytkownicy OSX muszą jeszcze chwileczkę poczekać na aktualizację. Oczywiście możecie korzystać z Francuskiego serwera VPN tworząc połączenie ręcznie.

Jednocześnie przypominamy, ze wszyscy, którzy obecnie wykupią dowolny pakiet VPN mają szansę na super nagrody!

WYGRAJ ROUTER DD-WRT + VPN & SMART DNS na cały rok

Oglądaj Francuską TV i VOD przez Francuski VPN

Lista usług dostępnych z Francuskim adres IP:

My TF1
W9
6ter
M6
France TV
France TV Pluzz
France TV Sport
France 1
France 2
France 3
France 4
France 5
France Ô
EuroSport

Oczywiście cena naszego najlepszego pakietu VPN pozostaje bez zmian! Jeśli chcecie przetestować naszą usługę przed zakupem – serdecznie zapraszamy. Żadnych zobowiązań, żadnych haczyków.

TESTUJ VPN ZA DARMO