Netflix (i inni) w Polsce – najtaniej!!!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Temat VOD w Polsce staje się ostatnio bardzo popularny. Coraz więcej ludzi ogląda, coraz więcej ludzi chce oglądać. Słupki rosną. Bez dwóch zdań to bardzo pozytywny trend. Dzięki serwisom VOD skala piractwa w Polskim internecie ma szanse na spadek. Przy okazji, nadal próbujemy rozwiązać kwestie dostępu (przez SmartDNS) do Polskich serwisów VOD (iPla, TV Player, itp.) dla Polaków mieszkających za granicą – temat jest ciągle wałkowany. Wracając do kwestii zasadniczej. Na topie w dyskusjach internetowych pojawia się ostatnio Netflix. I w związku z tym mamy dla Was rewelacyjną wiadomość i świetną ofertę!!! 

Nie tylko Netflix w Polsce…

Zanim odkryjemy karty pozwólcie, że przypomnimy Wam, że na Netflix świat się nie zaczyna ani nie kończy. Jest wiele innych serwisów VOD, które odblokowując dostęp do Netflix w Polsce także będziecie mogli oglądać i to całkowicie za darmo!

A zatem mamy Crackle, Hulu, 4oD, BBC iPlayer, ITV Player i to by wymienić tylko te najbardziej podstawowe. Korzystając z naszej oferty uzyskacie swobodny dostęp do wszystkich tych serwisów z dowolnego urządzenia, właściwie po jednokrotnej konfiguracji Waszego domowego routera. Nie tylko będziecie mogli cieszyć się dostępem do Netflixa (i to zarówno jego biblioteki w USA jak i UK!!!) ale będziecie też wstanie w dość prosty sposób wyświetlić obraz ww. serwisów na swoim TV.

Netflix w Polsce – najtaniej!!!

A teraz przejdźmy do sedna. Nasza usługa, bazująca na specjalnie przygotowanym serwerze DNS oraz serwerach proxy w USA i proxy w UK działa pod marką Smart DNS. Usługa rozwiązuje kompleksowo odblokowanie do chyba wszystkich stron z muzyką i filmami w USA i UK. Nowe serwisy streamingowe są dodawane do usługi na bieżąco. Ostatnią odblokowana stroną jest amerykański serwis sportowy ESPN. Zatem dochodzimy do podstawowej kwestii – ile to kosztuje.

I tu mamy (wreszcie) świetną wiadomość! Usługa Smart DNS stała się na tyle popularna, że udało się nam OBNIŻYĆ!!! jej cenę. Obecnie wszystkie ww. strony, bez żadnej promocji możecie odblokować już od $3.24/miesięcznie. Wszystko fajnie brzmi… ale przecież nikt nie lubi kupować kota w worku!!! My też nie. Dlatego przygotowaliśmy dla Was darmowy dostęp do SmartDNS – kliknij, zarejestruj się (bez zobowiązań!!!) i jeśli będzie zadowolony zacznij opłać pakiet. Jeśli uznasz, że to nie dla Ciebie (w co wątpimy) konto po prostu przestanie działać. Numery karty płatniczej nie są do tej rejestracji potrzebne!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more