Darmowy VPN lub SmartDNS dla każdego – konkurs!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jak zapewne wiecie HideIPVPN od czasu do czasu organizuje konkursy, w których można wygrać darmowe konto VPN lub SmartDNS. Jako, że już trochę czasu upłynęło od ostatniego konkursu pomyśleliśmy, że czas na nową zabawę. 

Co znajdziesz w artykule?

 • Free NL VPN czyli świetny VPN dla torrentów i P2P
 • Free US/UK VPN – czyli Netflix, Hulu, Cracke, iPlayer i inni….
 • Free proxy SmartDNS – czyli serwisy streamingowe na każdym urządzeniu
 • Jak wygrać damrowy VPN lub SmartDNS?

Free NL VPN czyli świetny VPN dla torrentów i P2P

Free NL VPN to pierwsza nagroda do wyboru w naszej zabawie. Jeśli zostaniecie nagrodzeni, przy pomocy tego pakietu będziecie mogli korzystać z protokołu PPTP dla VPN, korzystać z Holenderskiej biblioteki Netflix’a, ukryć adres IP i co najważniejsze będziecie mogli bez żadnych restrykcji i w pełni anonimowo korzystać z protokołów wymiany plików torrent i P2P. Wszystko to całkowicie za darmo przez 1 miesiąc!

Free US/UK VPN – czyli Netflix, Hulu, Cracke, iPlayer i inni….

To druga nagroda czy raczej opcja w naszym konkursie. Bowiem jeśli wygracie to od Waszej decyzji będzie zależeć, która nagroda zostanie Wam przydzielona. Free US/UK VPN to pakiet, który po przez protokół PPTP umożliwi wam ukrycie i zmianę adresu IP. W zależności od tego z którym serwerem VPN się połączyć, będziecie mogli zastąpić Polskie adres IP adresem z USA lub adresem IP z UK. Tym samym wszystkie serwisy streamingowe z USA i UK staną przed Wami otworem. Podobnie jak w przypadku Free NL VPN, będziecie mogli korzystać z internetu w sposób całkowicie anonimowy przez 1 miesiąc.

Free proxy SmartDNS – czyli serwisy streamingowe na każdym urządzeniu

Smart DNS proxy działa w sieci HideIPVPN od maja zeszłego roku. Staramy się rozwijać usługę przez cały czas i ciągle dodajemy do usługi nowe serwisy streamingowe (video i muzyczne) z USA i UK.

O odblokowaniu popularnych serwisów video w Polsce  by były dostępne za granicą pamiętamy, temat jednak nie jest aż tak prostu jak w przypadku USA i UK. 

SmartDNS nie zmieni ani nie ukryje Waszego adresu IP. Jedynie część pakietów niezbędnych do działania każdej z odblokowanych usług zostanie skierowana do specjalnego serwera proxy w USA lub UK. Dzięki temu eliminujemy ewentualne opóźnienia towarzyszące transmisjom VPN. SmartDNS proxy to także możliwość korzystania z usług streamingowych na praktycznie każdym urządzeniu. Konsole, telewizory, smarthony z Windows Phone 8 – wszystkie te urządzenia mogą wykorzystać ten nowy rodzaj transmisji.

Oba pakiety VPN będą oferowane wam (jako nagroda) na 1 miesiąc, jednak w przypadku Premium SmartDNS, Ci z Was, którzy zdecydują się na wybranie tego pakietu otrzymają nielimitowany, darmowy dostęp na pełne 3 miesiące!!!

Jak wygrać damrowy VPN lub SmartDNS?

Sprawa jest banalnie prosta. Trzeba stworzyć śmiesznego mema, który będzie związany z VPN lub SmartDNS lub odblokowywaniem rzeczy… Jeśli tylko jakoś będzie się kojarzył z tym co robimy i oferujemy i będzie śmieszny to wystarczy by wygrać! Wszelki tekst na obrazku musi być oczywiście w języku angielskim!

Propozycje wysyłajcie na adres contest[at]hideipvpn.com, jeśli nas rozśmieszycie skontaktujemy się z Wami a Waszą pracą podzielimy się z innymi na naszych profilach na Facebooku i Google Plus.

Konkurs nie ma daty zakończenia!! Jeśli wpadłeś na ten wpis rok później (a my nadal funkcjonujemy ) i masz pomysł na „V PE ENOWEGO” mema wysyłaj wiadomość!

Wiadomości muszą być zatytułowane „Meme contest” – jeśli macie więcej niż jeden pomysł tym lepiej. Zanim Wasze konto wygaśnie wyślijcie koleją propozycję. Jeśli będzie dobra, wygracie kolejny raz!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more