Darmowy VPN lub SmartDNS dla każdego – konkurs!

Darmowy VPN konkursJak zapewne wiecie HideIPVPN od czasu do czasu organizuje konkursy, w których można wygrać darmowe konto VPN lub SmartDNS. Jako, że już trochę czasu upłynęło od ostatniego konkursu pomyśleliśmy, że czas na nową zabawę. 

Free NL VPN czyli świetny VPN dla torrentów i P2P

Free NL VPN to pierwsza nagroda do wyboru w naszej zabawie. Jeśli zostaniecie nagrodzeni, przy pomocy tego pakietu będziecie mogli korzystać z protokołu PPTP dla VPN, korzystać z Holenderskiej biblioteki Netflix’a, ukryć adres IP i co najważniejsze będziecie mogli bez żadnych restrykcji i w pełni anonimowo korzystać z protokołów wymiany plików torrent i P2P. Wszystko to całkowicie za darmo przez 1 miesiąc!

Free US/UK VPN – czyli Netflix, Hulu, Cracke, iPlayer i inni….

To druga nagroda czy raczej opcja w naszym konkursie. Bowiem jeśli wygracie to od Waszej decyzji będzie zależeć, która nagroda zostanie Wam przydzielona. Free US/UK VPN to pakiet, który po przez protokół PPTP umożliwi wam ukrycie i zmianę adresu IP. W zależności od tego z którym serwerem VPN się połączyć, będziecie mogli zastąpić Polskie adres IP adresem z USA lub adresem IP z UK. Tym samym wszystkie serwisy streamingowe z USA i UK staną przed Wami otworem. Podobnie jak w przypadku Free NL VPN, będziecie mogli korzystać z internetu w sposób całkowicie anonimowy przez 1 miesiąc.

Free proxy SmartDNS – czyli serwisy streamingowe na każdym urządzeniu

Smart DNS proxy działa w sieci HideIPVPN od maja zeszłego roku. Staramy się rozwijać usługę przez cały czas i ciągle dodajemy do usługi nowe serwisy streamingowe (video i muzyczne) z USA i UK.

O odblokowaniu popularnych serwisów video w Polsce  by były dostępne za granicą pamiętamy, temat jednak nie jest aż tak prostu jak w przypadku USA i UK. 

SmartDNS nie zmieni ani nie ukryje Waszego adresu IP. Jedynie część pakietów niezbędnych do działania każdej z odblokowanych usług zostanie skierowana do specjalnego serwera proxy w USA lub UK. Dzięki temu eliminujemy ewentualne opóźnienia towarzyszące transmisjom VPN. SmartDNS proxy to także możliwość korzystania z usług streamingowych na praktycznie każdym urządzeniu. Konsole, telewizory, smarthony z Windows Phone 8 – wszystkie te urządzenia mogą wykorzystać ten nowy rodzaj transmisji.

Oba pakiety VPN będą oferowane wam (jako nagroda) na 1 miesiąc, jednak w przypadku Premium SmartDNS, Ci z Was, którzy zdecydują się na wybranie tego pakietu otrzymają nielimitowany, darmowy dostęp na pełne 3 miesiące!!!

Jak wygrać damrowy VPN lub SmartDNS?

Sprawa jest banalnie prosta. Trzeba stworzyć śmiesznego mema, który będzie związany z VPN lub SmartDNS lub odblokowywaniem rzeczy… Jeśli tylko jakoś będzie się kojarzył z tym co robimy i oferujemy i będzie śmieszny to wystarczy by wygrać! Wszelki tekst na obrazku musi być oczywiście w języku angielskim!

Propozycje wysyłajcie na adres contest[at]hideipvpn.com, jeśli nas rozśmieszycie skontaktujemy się z Wami a Waszą pracą podzielimy się z innymi na naszych profilach na Facebooku i Google Plus.

Konkurs nie ma daty zakończenia!! Jeśli wpadłeś na ten wpis rok później (a my nadal funkcjonujemy 😉 ) i masz pomysł na „V PE ENOWEGO” mema wysyłaj wiadomość!

Wiadomości muszą być zatytułowane „Meme contest” – jeśli macie więcej niż jeden pomysł tym lepiej. Zanim Wasze konto wygaśnie wyślijcie koleją propozycję. Jeśli będzie dobra, wygracie kolejny raz!