Darmowy Smart DNS i free VPN – Luty

darmowy Smart DNSCzas na kolejny „free giveaway” czyli rozdajemy darmowy Smart DNS i VPN. Swoją drogą, skoro już w temacie rozdawania i „giveaway” jesteśmy może zaproponujecie najfajniejszy Polski odpowiednik dla tego określenia?

Darmowy Smart DNS & Free VPN

Jeśli macie ochotę skorzystać za darmo z najlepszej usługi VPN i Smart DNS, to HideIPVPN oferuje Wam za darmo swoje konta testowe. Mogliście do tej pory wybierać pomiędzy free VPN i free Smart DNS (rejestracja darmowych kont – w odpowiednich działach na stronie domowej).

W  przypadku aktualnego „konkursu” nie musicie wybierać. Oferujemy Wam za darmo, na miesiąc nasz najlepszy pakiet VPN & Smart DNS.

W ramach pakietu, całkowicie za darmo. Dostęp do szybkich serwerów VPN (do 1 Gbps na użytkownika) z 7 krajów – USA, UK, Holandia, Niemcy, Francja, Kanada i Polska. 29 serwerów VPN i 29 adresów IP do wyboru.

Bezpieczne i całkowicie anonimowe korzystanie z sieci torrent i P2P (Jak bezpiecznie ściągać z torrentów?).

Dostęp do darmowych aplikacji VPN i Smart DNS dla Windows i OSX oraz możliwość instalacji dedykowanych aplikacji telefonów – VPN Android i VPN iPhone.

Odblokuj Netflix z USA, UK, Kanady, Polski, Francji, Niemiec i Holandii. Oglądaj BBC, ITV, Crackle, Hulu i HBO Now.

Skorzystaj z Polskiego VOD za granicą – oglądaj ipla.pl czy TVN Player w USA, w Anglii czy Australii.

Ukryj swój adres IP i nie daj się inwigilować!

„Konkurs” trwa od 01.02 – 10.02

Jeśli chcecie wziąć udział w losowaniu naszych kont i wygrać darmowy Smart DNS i VPN wszystko co musicie zrobić to kliknąć „LIKE” na obrazku poniżej.

„Like” our cover photo and you will get a chance to win one of 10 Smart DNS & VPN accounts. It is as simple as that!…

Posted by HideIpVPN on Monday, 1 February 2016

 Wylosowani zwycięzcy zostaną ogłoszeniu w dniu 11.02 – POWODZENIA!

KUP SMART DNS i VPN