Darmowy BitTorrent VPN – lista zwycięzców

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

W ostatnim tygodniu, by uświetnić jubileusz HideIPVPN mieliśmy do rozdania darmowy pakiet VPN. Dziś, zgodnie z obietnicą publikujemy listę osób, które otrzymują nasz darmowy BitTorrent VPN!

Darmowy BitTorrent VPN otrzymują:

1 Tobiasz James Osicki
2 Kuba Lajblich
3 Eva Timefortalking
4 Aju Akatsuki
5 Gloconds McNabb
6 George Whitehouse
7 Bas Hughes
8 Zuzu Tremora
9 Marc Waz Debugged
10 Λαζαρ Μαρινκοβιτς
11 Alejandro R Echevarría Cosme
12 Saravana Prabhu
13 Robert Wilson
14 Marcin Kozłowski
15 Javier Alvarez
16 Goodmr Mrgood
17 Anna Lis
18 Dawid Świnicki
19 Thomas Szücs
20 Sean Cole

GRATULUJEMY!

Mamy nadzieję, że z naszym pakietem BitTorrent VPN dokonacie wielu bezpiecznych i anonimowych „ściągnięć”. Ale pamiętajcie, powinniście zwracać olbrzymią uwagę na rzeczy, które ściągacie i instalujecie w swoich urządzeniach. Jeśli ściągniecie spreparowane pliki i zainstalujecie np. oprogramowanie do phishingu, szpiegujące, czytające numery kart, wysyłające historie odwiedzanych witryn nawet najlepszy VPN będzie kompletnie bezużyteczny.

Jeśli nie widzicie swojego imienia na liście zwycięzców nie rozpaczajcie! Jak wiecie HideIPVPN jest znane z częstego organizowania tego typu zabaw i jesteśmy pewni, ze darmowy BitTorrent VPN lub innego typu konto będzie do wygrania już wkrótce. By nie przegapić okazji po prostu odwiedzajcie nasz blog!

Jak zgłosić się bo darmowy BitTorrent VPN?

To bardzo proste. Zaloguj się do strefy klienta („Client Area”) i wyślij nam wiadomość („ticket”) – w tytule proszę wpisać FREE P2P VPN. Alternatywnie możesz skorzystać z opcji Live Chat i rozmawiać z naszym konsultantem. Chętni mogą oczywiście także skorzystać z Facebooka.

A jeśli koniecznie chcecie (za darmo!) sprawdzić jak działa nasz najlepszy pakiet VPN lub Smart DNS, kliknijcie w przycisk poniżej.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more