Kto chce dodatkowe 100GB na swoim koncie OneDrive?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Nie wiemy czy wiecie ale poza Google jest jeszcze kilka innych wyszukiwarek. W USA o prymat najlepszj usługi Google walczy z Bingiem. Jeśli korzystacie z usług Microsoft Bing na pewno jest Wam znany, ale z racji tego, ze usługa jest w Polsce uboga nie wiele osób z niej korzysta. Tymczasem w USA, Microsoft chcąc przyciągnąć do swojego produktu jak największą ilość konsumentów uruchomił program Bing Rewards! W ramach tego programu przy okazji korzystania z wyszukiwarki, czy raczej całej usługi Bing (tak, Cortana też jest jej częścią) użytkownicy zbierają punkty, za które dostają nagrody lub upusty u partnerów programu. Od czasu do czasu można też otrzymać coś całkiem za darmo, tak jak dziś dodatkowe 100GB przestrzeni na dysku OneDrive na 2 lata.

Jak otrzymać za darmo 100GB na OneDrive?

Sprawa jest banalnie prosta. Po pierwsze należy połączyć się z naszym dowolnym serwerem VPN w USA. Jeśli jeszcze nie korzystacie z naszych usług VPN lub Smart DNS zarejestrujcie się – na pewno będziecie zadowoleni (kliknij by zarejestrować VPN). Gdy już jesteście połączeni, Wasz prawdziwy, polski adres IP jest ukryty a wy surfujecie z amerykańskim IP czas zacząć procedurę.

Udajecie się na stronę bing.com i logujecie przy użyciu swojego Microsoft ID (Windows Live ID). Po zalogowaniu, należy kliknąć (prawy górny róg strony) kółeczko ustawień.

Microsoft Sign In

Gdy to mamy za sobą, przechodzimy do zakładki „Cały Świat” czyli „Worldwide”. W zakładce tej, język należy zmienić na United States – English. Po zatwierdzeniu strona Bing powinna się wyświetlić w języku angielskim. Jeśli wszystko się udało idziemy dalej. Klikamy link pod którym możemy zapisać się do programu Bing Rewards – tutaj.

bing rewards

Zgadzamy się na wszystkie proponowane warunki, odhaczamy wszystkie „ptaszki”. Kiedy już całą operacje mamy za sobą i jesteśmy zapisani do programu, czas na zalogowanie się do konta i odbiór nagrody. Przechodzimy do Bing Rewards, wyszukujemy na liście OneDrive i kilkamy „Get my storage” by odebrać nagrodę. Dodatkowa przestrzeń dyskowa zostanie natychmiast dodana do naszego dysku OneDrive. Powiedzenia!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more