Czy internauci w USA będą mieli problem?

 

Wszystko wskazuje na to, że nasze koleżanki i koledzy z USA mogą mieć  lada dzień poważny problem. Co więcej, biorąc pod uwagę jak duży wpływ do tej pory miało Hollywood i amerykańska branża rozrywkowa na prawo dotyczące cenzury i filtracji informacji na całym świecie także i my nie powinniśmy przechodzić do porządku dziennego czytające tego typu informacje.

Kto wie, być może gdyby tego rodzaju prawo obowiązywało wiele lat temu serwisy takie jak np. YouTube nigdy by nie powstały. A co powiecie na Facebooka, który nagle zacznie cenzurować to co i z kim dzielicie? Jeśli macie znajomych w USA djacie im znac już dziś aby wyrazili swoje niezadowolenie z kolejnej inicjatywy

PROTECT IP / SOPA Breaks The Internet from Fight for the Future on Vimeo. – Kliknij by zobaczyć film.

„According to the Congressional Budget Office, this bill would cost us $47 million tax dollars a year — that’s for a fix that won’t work, disrupts the internet, stifles innovation, shuts out diverse voices, and censors the internet. This bill is bad for creativity and does not protect your rights.”

Ostatnie pytanie brzmi, czy amerykańscy internauci już są śledzeni w sieci? Czy my jesteśmy śledzeni w internecie? Nikt nie ma pewności dlatego już dziś należy dbać o własną prywatność i bezpieczeństwo – korzystajcie z zaufanych serwerów proxy, sieci TOR lub usług takich jak hideipvpn.

Zmienimy Wasze IP i zadbamy o Waszą anonimowość!

źródło