Sprawdzamy co i jak oglądać na Hulu? (1)

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Przypuszczamy, że większości z Was zna serwis Hulu. To drugi najpopularniejszy po Netflix serwis VOD z USA. Jesień przyniosła jednak spore zmiany jeśli chodzi o dostęp do serwisu, opcje i ramówkę. Pomyśleliśmy, że informacja o tym co i jak oglądać na Hulu.

Jak oglądać na HULU – czyli zmiany, zmiany, zmiany…

Jeszcze do nie dawna Hulu oferowało w małym uproszczeniu dwie opcje dostępu do swoich materiałów. Pisaliśmy już o tym na naszym blogu – „Odblokuj Hulu w Polsce” i „Jak oglądać Hulu w Polsce„. W skrócie była to opcja darmowa – oferowała ona w zamian za oglądanie reklam dostęp do części materiałów serwisu (głównie nowych odcinków seriali) oraz płatna (tu pojawiły się z czasem dodatkowe opcje) zwana Hulu Plus. W ramach Hulu Plus otrzymywaliśmy dostęp do wszystkich materiałów serwisu, także starszych sezonów seriali (archiwum).

Obecnie Hulu wycofało się z opcji pierwszej czyli darmowego dostępu ale nie do końca o czym za chwilę.

Podstawą do uzyskania dostępu do tych materiałów jest oczywiście VPN i adres IP z USA lub Smart DNS, który odblokowuje (regionalnie) dostęp do serwerów Hulu.

Skoro to mamy z głowy, to co dalej…

Płacimy za Hulu Plus z poza USA

Aby oglądać na Hulu Plus nasze ulubione seriale musimy wykupić abonament. Standardowa opcja to na razie bez zmian $7.99/miesięcznie i tak jak w przypadku Netflix czy Spotify możemy zawiesić płatności w dowolnym momencie.  Podobnie jak w przypadku Netflixa, rozpoczynamy od darmowego, testowego miesiąca z usługą. Identycznie jak w przypadku Netflixa serwis przy założeniu konta będzie wymagał potwierdzenia metody płatności (oczywiście nie musimy decydować się na kontynuację subskrypcji). Tu mamy dwie opcje. Zacznijcie od podania numeru swojej karty płatniczej. Wiemy z naszego doświadczenia, że nie wszystkie karty wydane poza USA są przez serwis odrzucane. Warto więc podjąć próbę. Gdyby jednak taka opcja była dla Was niedostępna jest w 100% bezpieczna i legalna alternatywa.

Udajecie się na stronę Wallmart’u (największa sieć hipermarketów w USA i na świecie) i wykupujecie elektroniczną kartę podarunkową – dostępne opcje to 3 i 6 miesięcy. Cena subskrypcji nie ulega zmianie.

O tym co i jak (nadal) oglądać na Hulu za darmo napiszemy w drugiej części postu o Hulu.

Przypominamy też, że obie nasze usługi – VPN i Smart DNS możecie testować (bez podawania numerów kart płatniczych) za darmo!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more