Bezpieczne ściąganie filmów – uważaj na naloty!

Bezpieczne ściąganie filmówZdarza Ci się od czasu do czasu skorzystać z sieci p2p czy torrent? A może słyszysz od czasu do czasu o nalocie policji i konfiskacie komputerów? Bezpieczne ściąganie filmów jest możliwe z VPN!Mamy dla Was złą wiadomość, jeśli ściągacie cokolwiek co jest objęte ochroną prawa autorskiego może się zdarzyć, że i do Waszych drzwi ktoś niespodzianie zapuka.

Bezpieczne ściąganie filmów z torrentów

W dzisiejszych czasach nigdy nie wiadomo czy to co robiłeś wczoraj nie zaszkodzi jutro dlatego nie warto wszem i wobec donosić z jakiego adresu IP łączycie się z siecią i co dokładnie w niej robicie. Warto pomyśleć o zabezpieczeniu swojej prywatności i anonimowości. Nawet jeśli Wasz komputer zostanie wskazany przypadkiem (np. z powodu bałaganu w firmie,  która jest Waszym ISP) – do czasu wyjaśnienia sprawy cały sprzęt komputerowy zostanie skonfiskowany i zabezpieczony. Czy macie 100% pewności, że w komputerze nie ma ani jednego pliku o który ktoś może Was zapytać – A co to? Np. może zdarzyło Wam się czegoś szukać… i trafiliście na stronę lub kliknęli link, który choć wcale Was nie interesował udawał, że jest informacja której szukaliście. Takie strony też zostawiają po sobie ślady w komputerze. Czy nie lepiej ukryć się przed wejściem do sieci i mieć spokój.

Jeśli myślicie, że sprawa tzw. nalotów nie jest częsta, że to się rzadko zdarza zapraszamy do rzucenia okiem na stronę naloty.pl – tam znadziecie więcej informacji o tym gdzie, kogo i za co ścigają.

Bezpieczne ściąganie filmów przez VPN

Ze swojej strony zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępu do serwerów VPN. Dzieki nim skorzystacie anonimowo z sieci p2p/torrent (serwery VPN zlokalizowane w Niemczech i Holandii), pooglądać brytyjską telewizję  (serwery VPN zlokalizowane w UK) czy amerykańskie seriale na HULU (serwery VPN zlokalizowane w USA) – dzięki dowolnemu z nich będziecie mogli obejść limity np w serwisie MegaVideo (wystarczy po obejrzeniu dostępnego fragmentu zmienić IP i oglądać dalej).

Czy naprawę warto ryzykować?

Aby zobaczyć aktualnie dostępne pakiety kliknij banner poniżej i wejdź do sekcji Premium.

Bezpieczne ściąganie filmów