BBC iPlayer UK VPN – dobre wieści!

UK VPNJak zapewne pamiętacie, kilka dni temu pisaliśmy o kłopotach dotyczących BBC iPlayer i UK VPN. Jest nam tym bardziej miło poinformować, że na obecną chwilę kłopoty minęły.

BBC walczy z serwerami VPN w UK

Z tego powodu, tak jak pisaliśmy wielu dostawców VPN zostało kompletnie odciętych od dostępu do usługi iPlayer. W naszym przypadku zablokowane zostały serwery UK3 i UK7 z naszej sieci UK VPN. Po trzech dniach intensywnych zmian mamy dobre wieści.

100% sieci UK VPN działa z iPlayer

Udało nam się odblokować dostęp do BBC iPlayer na ww. serwerach. Oznacza to, że w tej chwili wszystkie nasze brytyjskie serwery VP pozwalają na dostęp do wszystkich angielskich usług VD i TV – BBC iPlayer, TVCatchup, tvplayer.com, ITV, itd.

Oczywiście sytuacja ta może się zmienić. Jeśli zauważymy jakiekolwiek kłopoty w dostępie do usług BBC na którymś z naszych serwerów UK VPN damy Wam od razu znać, tak jak ostatnim razem. Nie martwy się jednak na zapas. Być może to już koniec pokazówki BBC.

Jeśli chcesz za darmo (bez zobowiązań, bez podawania numeru kart, itp.) przetestować wszystkie nasze serwery VPN kliknij w przycisk poniżej!

TESTUJ VPN za darmo