BBC iPlayer UK VPN – dobre wieści!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

UK VPNJak zapewne pamiętacie, kilka dni temu pisaliśmy o kłopotach dotyczących BBC iPlayer i UK VPN. Jest nam tym bardziej miło poinformować, że na obecną chwilę kłopoty minęły.

BBC walczy z serwerami VPN w UK

Z tego powodu, tak jak pisaliśmy wielu dostawców VPN zostało kompletnie odciętych od dostępu do usługi iPlayer. W naszym przypadku zablokowane zostały serwery UK3 i UK7 z naszej sieci UK VPN. Po trzech dniach intensywnych zmian mamy dobre wieści.

100% sieci UK VPN działa z iPlayer

Udało nam się odblokować dostęp do BBC iPlayer na ww. serwerach. Oznacza to, że w tej chwili wszystkie nasze brytyjskie serwery VP pozwalają na dostęp do wszystkich angielskich usług VD i TV – BBC iPlayer, TVCatchup, tvplayer.com, ITV, itd.

Oczywiście sytuacja ta może się zmienić. Jeśli zauważymy jakiekolwiek kłopoty w dostępie do usług BBC na którymś z naszych serwerów UK VPN damy Wam od razu znać, tak jak ostatnim razem. Nie martwy się jednak na zapas. Być może to już koniec pokazówki BBC.

Jeśli chcesz za darmo (bez zobowiązań, bez podawania numeru kart, itp.) przetestować wszystkie nasze serwery VPN kliknij w przycisk poniżej!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more