Bajki po polsku odblokowane dla wszystkich dzieci!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Po kilku „chudych” miesiącach wydaje się, że HideIPVPN wręcz nie może się zatrzymać z odblokowywaniem kolejnych serwisów VOD w Polsce. Wszyscy Ci z Was którzy mieszkają poza Polską już dziś mogą się cieszyć między innymi takimi serwisami jak: Hbo Go (Polska), iplex.pl, tvp.pl i inne. Jesli chcesz by Twoje dziecko oglądało bajki po polsku to post dla Ciebie.

W ostatnich dniach, do odblokowanych przez Smart DNS serwisów dołączyły także ipla i Chili.tv.

Bajki po polsku za granicą!

Dziś mamy przyjemność zaoferować Wam kolejny polski serwis VOD, tym razem ciut inny. Serwisy, które dzięki SmartDNS możecie oglądać były kierowane w głównej mierze do dorosłych obiorców. Materiały, które na nich (dzięki nam) możecie oglądać w praktycznie dowolnym zakątku świata to były najczęściej filmy lub programy polskich stacji TV kierowane do bardziej dojrzałych odbiorców. Dziś na świeczniku stawiamy dzieci!

Jeśli mieszkacie poza Polską, w UK, USA, Kanadzie, Niemczech czy dalekiej Australii (czy tez w dowolnym innym kraju) jest spora szansa, ze macie dzieci. A skoro tak, to istnieje tez duże prawdopodobieństwo, iż chcielibyście by nie utraciły kontaktu z Polskim językiem i oglądały (chociażby od czasu do czasu) bajki po Polsku.

Teoretycznie, w czasach YouTube nie jest to żaden kłopot. Jednak świadomi rodzice powinni wziąć pod uwagę ryzyko jakie się z tym wiąże.

Bądźmy szczerzy, od czasu do czasu każdy z nas potrzebuje troszeczkę wolnego czasu od dziecka by złapać drugi oddech i nie zadusić „gada”. By upewnić się, ze nasze mieszkanie nie zostanie spalone, zalane, przemalowane, itp. z reguły wyręczamy się jakimś gadżetem z bajkami. Wspominane wyżej YouTube ma niestety pewne wady. Mianowicie z czasem samo pokazuje kolejne zbliżone do oglądanego tytułu jako kontynuację. Może się zatem zdarzyć, że mimowolnie nasze dziecko zacznie oglądać materiał nie przeznaczony dla siebie. Tylko dlatego, ze krył się pod całkiem niewinna nazwą. By mieć pewność, że taka pomyłka nie nastąpi lepiej by dziecko korzystało z dedykowanego mu serwisu.

Serwisem takim jest odblokowany przez nas bajki.onet.pl!

Bajki po polsku od onetu – za granicą!

Prosty design strony sprawi, że dzieci, bez względu na wiek nie będą miały żadnych problemów z poruszaniem się po stronie. Wszystkie treści, które są dostępne w serwisie nie maja ograniczeń wiekowych w zakresie oglądania. Co więcej, poza nowymi tytułami będziecie mogli zaprezentować swoim pociechom także klasyki ze swojej młodości.

„Przygody Bolka i Lolka”, „Zaczarowany ołówek” czy „Akademia Pana Kleksa” to przecież coś co musi się im spodobać!

Jeśli macie jakiekolwiek sugestie co do dalszego rozwoju usługi Smart DNS lub VPN czy to w zakresie kolejnych lokalizacji dla naszych serwerów czy tez kolejnych serwisów, które powinniśmy dla Was odblokować dajcie nam znać w komentarzach lub na naszym profilu na Facebooku!

Bajki po polsku – i nie tylko…

Przypominamy, że w ramach usług oferowanych przez HideIPVPN od pewnego czasu jest także dostęp do Polskiego adresu IP przez Polski VPN oznacza to, że 100% polskich serwisów VOD i TV (a także wszelkich innych usług wymagających polskiego adresu IP) jest dostępne także za granicą!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more