Polski VPN – Polskie IP – nowy serwer!

Polski VPNJest nam niezmiernie miło oficjalnie ogłosić dodanie nowego serwera VPN i nowego kraju do naszej sieci VPN. Mamy całkowicie nowy serwer VPN zlokalizowany w stolicy Polski, w Warszawie. A to oznacza dokładnie to co w tytule. Od dziś oferujemy Polski VPN i Polski adres IP! Oto co powinniście wiedziec o nowym, Polskim serwerze VPN.

Jak zmienić adres IP na Polskę? – przez Polski VPN!

Zanim przejdziemy do nudnych „technikaliów” pozwólcie, że zaczniemy od bardziej ekscytujących informacji. Po pierwsze, jeśli mieszkacie poza Polską, to adres IP z Warszawy będzie na pewno bardzo przydatny. Polski rynek VOD to jeszcze nie Ameryka ale i u nas są już „perełki”. Zmień zagraniczny adres IP na Polski. Jeśli rodzina w kraju podzieli się z Tobą, czy wykupi w Twoim imieniu dostęp do HBO Go to przez Polski VPN i zmieniając swój adres IP na Polski otrzymacie bezproblemowy dostep do HBO Go i WSZYSTKICH!!!!! innych Polskich serwisów VOD z dowolnego miejsca na ziemi (oczywiście Polski Smart DNS działa nadal, bez zmian!). Od dziś, możesz mieć Polskie IP w USA, w Kanadzie, w Niemczech, w Wielkiej Brytanii – wszędzie tam gdzie jest Ci potrzebne. Od dziś z każdego kraju będziesz mieć dostęp do wszystkich Polskich stron www. I to dostęp anonimowy!

Polski VPN

Druga dobra wiadomość ucieszy naszych dotychczasowych klientów. W przeciwieństwie do innych form nie dzielimy klientów na lepszych (nowych) i gorszych (starych). Zamiast tego wszystkich Was traktujemy jak klientów NAJWAŻNIEJSZYCH!! Dlatego też, Polski VPN został dołączony do naszego najlepszego pakietu VPN (oczywiście cena pozostaje bez zmian!!!). Od dziś wszyscy, którzy korzystają ztego pakietu mogą korzystacie z Polskiego VPNa i mieć Polski adres IP! Jeśli korzystasz z innego pakietu VPN ale chciałbyś mieć dostęp do Polskiego adresu IP przez Polski VPN skontaktuj się z naszym wsparciem i postaramy się pomóc Ci w zmianie pakietu najszybciej jak to możliwe!

Polski VPN na świetnym Polskim serwerze!

Na co komu Polskie IP, jeśli Polski serwer VPN odstawałby od naszego standardu? Na nic. Dlatego nasz nowy, Polski VPN zlokalizowany w Warszawie to taki sam serwer jak pozostałe w naszej sieci. 1Gbpos dla użytkownika oraz stabilne połączenie zapewnią wysoki komfort korzystania. Dodajmy do tego możliwość wykorzystania wszystkich popularnych protokołów VPN dla jak najpełniejszej ochrony i szyfrowania Waszych danych, czyli – SSTP, PPTP, L2TP , OpenVPN i oczywiście SoftEther VPN.

Z Polskiego serwera VPN mogą łatwo korzystać użytkownicy Windows, wraz z ostatnią aktualizacją naszej aplikacji VPN dla Windows (szczegóły) opcja połączenia z Polski VPN jest już aktywna!

(*) – ruch P2P i torrenty nie są dozwolone na Polskim VPN. W celu korzystania z tego typu aplikacji prosimy o łączenie się wyłącznie przez serwery NL VPN (Holandia)  lub DE VPN (Niemcy), kóre są oferowane w pakiecie wraz z Polskim serwerem VPN.

polski vpn

AKTUALIZACJA!

Dodaliśmy drugi serwer VPN w Polsce. Teraz w ramach pakietu dwa polskie adres IP, dwa polskie serwery i oczywiście Smart DNS!

Aktualizacja!

W pakiecie Polski VPN już trzy serwery w VPN w Polsce – dodaliśmy nowy Polski VPN!

Pamiętaj, że zanim kupisz możesz za darmo przetestować naszą usługę!

TESTUJ VPN ZA DARMO