Polska TV za granicą – na żywo, online! – aktualizacja!

Polska TV za granicąO usłudze, która pozwala legalnie oglądać Polska TV za granicą, w Internecie pisaliśmy już w przeszłości (polskie kanały TV w Internecie). Videostar.pl, bo tę usługę mamy na myśli przeszedł jednak już dość poważne zmiany. Stąd warto o tym źródle przypomnieć. Warto wiedzieć, że oglądając Polskie kanały TV przez Videostar wspomagacie w 100% legalną usługę, zaś dzięki nam będziecie mogli mieć dostęp do TV na żywo z dowolnego miejsca na świecie. 

Jak odblokować Polska TV za granicą, na żywo?

Jest wiele stron oferujących dostęp do Polskich filmów i seriali w Internecie. Z grubsza można ofertę podzielić na dwa rodzaje. Serwisy VOD, takie jak Ipla (Jak oglądać Ipla za granicą), TVN Player (Jak oglądać TVN Player za granicą?) czy  VoD.pl (VoD.pl za granicą), których oferta składa się w głównej mierze z tytułów na żądanie lub czasem własnych produkcji (Ipla) nadawanych na żywo.

Polska TV za granicą

Druga gama, to nielegalne strony, które bez żadnych opłat dla nadawców transmitują do sieci obraz TV – linków do nich z wiadomych przyczyn nie podamy.

Na tym tle VideoStar prezentuje się naprawdę fajnie i z malutkiego serwisu, pomimo nieuczciwej konkurencji staje się coraz bardziej znaczącym graczem na rynku TV na żywo. Właśnie dzięki Videostar (i nam) będziecie mogli oglądać Polska TV za granicą.

Canal Plus online za granicą

Dlaczego piszemy o konieczności odblokowania dostępu do tych kanałów? Choć VideoStar działa w Internecie, to by spełnić warunki licencyjne nadawców musi ograniczyć dostęp do prezentowanych treści tylko dla Polskich użytkowników. Jeśli zatem mieszkacie w USA, Niemczech, Francji, UK – nie uda Wam się uzyskać dostępu do kanałów w ofercie Videostar bez naszej pomocy.

Proponujemy Wam dwie możliwości. Pierwsza to zmiana zagranicznego adresu IP na Polski adres IP poprzez nasz Polski VPN. Nie tylko zmienić swój adres IP ale także całkowicie zaszyfrujecie wszystkie dane wymieniane z Internetem. Dzięki połączeniu z siecią przez VPN w znaczący sposób poprawicie swoją prywatność w sieci. Wykupując Polski VPN otrzymacie też w pakiecie Polski Smart DNS.

polska tv za granica

Dostęp do TV na żywo i Polskich serwisów VOD z za granicy jest możliwy także przez drugą naszą usługę – Smart DNS. Usługa polega na połączeniu działania serwera DNS (który kieruje ruchem do stron i usług sieciowych) oraz serwera proxy w Polsce, który umożliwi oglądanie Polskiej TV.

Polska TV za granicą – co oferuje VideoStar?

VideoStar ma obecnie w ofercie 52 kanały Polskich (i nie tylko) stacji TV. Zaczyna to więc przypominać prawdziwą, internetową telewizją kablową.

W darmowym pakiecie uzyskacie dostęp do 22 kanałów TV na żywo.

Polska TV za granicą

W pakiecie tym nie znajdują się kanały HD.

Kolejne pakiety to:

  • Starter Plus – (4,90 zł/miesięcznie) – 24 kanały w tym TVP 1 i 2 w jakości HD
  • Podstawowy –  (14,90 zł/miesięcznie) – 41 kanałów w tym TVP 1 i 2 or TV Republika w jakości HD
  • Rozszerzony – (24,90 zł/miesięcznie) – 52 kanały w tym ww. kanały HD

W pakietach znajdziecie, poza popularnymi stacjami ogólnopolskimi także kanały filmowe, muzyczne i sportowe. Wydaje nam się, ze jest to obecnie najfajniejszy serwis oferujący dostęp do polskiej TV na żywo i jeśli faktycznie chcecie oglądać Polskie TV przez Internet to warto wspomóc swoimi pieniędzy ich a nie piratów!

By przetestować (za darmo!) nasz VPN lub Smart DNS kliknij w przycisk poniżej.

TESTUJ VPN i Smart DNS