Polska TV za granicą – na żywo!

Polska TV za grnicąO usłudze, która pozwala legalnie oglądać Polską TV za granicą, w Internecie pisaliśmy już w przeszłości (polskie kanały TV w Internecie). Videostar.pl, bo tę usługę mamy na myśli przeszedł jednak już dość poważne zmiany. Stąd warto o tym źródle przypomnieć. Warto wiedzieć, że oglądając Polskie kanały TV przez Videostar wspomagacie w 100% legalną usługę, zaś dzięki nam będziecie mogli mieć dostęp do TV na żywo z dowolnego miejsca na świecie.

Jak odblokować Polska TV za granicą, na żywo?

Jest wiele stron oferujących dostęp do Polskich filmów i seriali w Internecie. Z grubsza można ofertę podzielić na dwa rodzaje. Serwisy VOD, takie jak Ipla (Jak oglądać Ipla za granicą), TVN Player (Jak oglądać TVN Player za granicą?) czy  VoD.pl (VoD.pl za granicą), których oferta składa się w głównej mierze z tytułów na żądanie lub czasem własnych produkcji (Ipla) nadawanych na żywo.

Druga gama, to nielegalne strony, które bez żadnych opłat dla nadawców transmitują do sieci obraz TV – linków do nich z wiadomych przyczyn nie podamy.

Na tym tle VideoStar prezentuje się naprawdę fajnie i z malutkiego serwisu, pomimo nieuczciwej konkurencji staje się coraz bardziej znaczącym graczem na rynku TV na żywo. Właśnie dzięki Videostar (i nam) będziecie mogli oglądać Polska TV za granicą.

Dlaczego piszemy o konieczności odblokowania dostępu do tych kanałów? Choć VideoStar działa w Internecie, to by spełnić warunki licencyjne nadawców musi ograniczyć dostęp do prezentowanych treści tylko dla Polskich użytkowników. Jeśli zatem mieszkacie w USA, Niemczech, Francji, UK – nie uda Wam się uzyskać dostępu do kanałów w ofercie Videostar bez naszej pomocy.

Proponujemy Wam dwie możliwości. Pierwsza to zmiana zagranicznego adresu IP na Polski adres IP poprzez nasz Polski VPN. Nie tylko zmienić swój adres IP ale także całkowicie zaszyfrujecie wszystkie dane wymieniane z Internetem. Dzięki połączeniu z siecią przez VPN w znaczący sposób poprawicie swoją prywatność w sieci. Wykupując Polski VPN otrzymacie też w pakiecie Polski Smart DNS.

Dostęp do TV na żywo i Polskich serwisów VOD z za granicy jest możliwy także przez drugą naszą usługę – Smart DNS. Usługa polega na połączeniu działania serwera DNS (który kieruje ruchem do stron i usług sieciowych) oraz serwera proxy w Polsce, który umożliwi oglądanie Polskiej TV.

Polska TV za granicą – co oferuje VideoStar?

VideoStar ma obecnie w ofercie 52 kanały Polskich (i nie tylko) stacji TV. Zaczyna to więc przypominać prawdziwą, internetową telewizją kablową.

W darmowym pakiecie uzyskacie dostęp do 22 kanałów TV na żywo.

Polska TV za granicą

W pakiecie tym nie znajdują się kanały HD.

Kolejne pakiety to:

 • Starter Plus – (4,90 zł/miesięcznie) – 24 kanały w tym TVP 1 i 2 w jakości HD
 • Podstawowy –  (14,90 zł/miesięcznie) – 41 kanałów w tym TVP 1 i 2 or TV Republika w jakości HD
 • Rozszerzony – (24,90 zł/miesięcznie) – 52 kanały w tym ww. kanały HD

W pakietach znajdziecie, poza popularnymi stacjami ogólnopolskimi także kanały filmowe, muzyczne i sportowe. Wydaje nam się, ze jest to obecnie najfajniejszy serwis oferujący dostęp do polskiej TV na żywo i jeśli faktycznie chcecie oglądać Polskie TV przez Internet to warto wspomóc swoimi pieniędzy ich a nie piratów!

By przetestować (za darmo!) nasz VPN lub Smart DNS kliknij w przycisk poniżej.

TESTUJ VPN i Smart DNS

 

 • Krzysztof

  Kupiłem smart dns , na telewizorze blokuje filmy które nie można oglądać za granicą , widzę tylko same reklamy, na ipli ,vod Onet i player. Nie idzie skonfigurować telewizora samaung.P proszę o pomoc.

  • Cześć,
   W zakładce SmartDNS (na stronie usługi) i wybraniu Polski zobaczysz, które strony/serwisy działają na jakiej platformie.

   Po drugie najbezpieczniej jest ustawić DNS na routerze sieci Wi-Fi – czy tak zrobiłeś?

   Czy serwisy, które nie działają w TV działają w PC?

   A jesli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji i pomocy najlepiej kontaktować się bezpośrednio z naszym wsparciem technicznym (my dysponujemy ograniczonymi możliwościami wsparcia i testowania urządzeń i usług) – http://hideipvpn.pl/jak-uzyskac-pomoc-w-sprawie-vpn-i-smartdns-support-ticket/

 • Krzysztof Gorski

  Na routerze nie wiem jak ustawić , nie znalazłem swojego modelu by ustawiać, router Livebox internet fibra, mam ustawione na telewizorze i w komputerze przez program który należało pobrać w tym celu.
  Piszę dlatego iż treści blokowane na telewizorze mogę oglądać na komputerze.

  • Podeślij nam linki do treści, które nie działają na TV. Zapytamy nasz support czy da się je odblokować na TV – nie zawsze jest to możliwe. Różne serwisy, używają różnych sposobów by streamowac treści do różnego typu urządzeń i aplikacji.
   Nie na każdym urządzeniu (np. TV) jesteśmy wstanie (pomimo DNS) tak przekierowywać ruch by przechodził przez odpowiednie proxy z tym DNS połączone.
   Stąd na stronie usługi – Smart DNS – jest lista krajów, usług, które działają z jakim urządzeniem.
   https://uploads.disquscdn.com/images/eae1055ad0ee1cbb20af70324b608fabc6471208b4857f17a0b3451074bebf98.png

   W przypadku TV (piszemy generalnie Samsung TV jak widzisz) czasem dwa modele TV maja aplikacje w dwóch różnych technologiach (językach) i na jednym serwis działa, na drugim już nie.

   Sugerujemy bezpośredni kontakt z naszym supportem (live chat lub wiadomość poprzez Client Area). Oni mają i różne urządzenia do testowania (mogą sprawdzić czy to co u ciebie nie działa działa u nich), mają dostęp do infrastruktury DNS i VPN.

  • A co do routera: dzwonisz na infolinie Orange (Livebox jest od Orange?), mówisz, że chcesz korzystać z innego DNS niż domyślny i gdzie masz dokonać zmiany adresu. Konsultant powinien poprowadzić Cie krok po kroku (tak np. robi Netia).

   A może Google pomoże? https://www.google.pl/search?client=opera&q=livebox+zmiana+dns&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

 • Krzysztof Gorski

  http://www.ipla.tv/Dzien-dobry-kocham-cie/vod-6212205
  Ten film działa mi na pc a na Tv w aplikacji już nie , to tylko jeden przykład, bo jest ich naprawdę dużo , wszystkie materiały które nie mogą być wyświetlane za granicą są blokowane.

  • Ok, daj nam trochę czasu spróbujemy sprawdzić. Najszybciej jednak uzyskasz pomoc kontaktując się z supportem bezpośrednio – mamy ludzi, którzy tylko tym się zajmują….

 • Krzysztof Gorski

  Szukałem w sieci i dzwoniłem do Orange i w routerach z fibra nie można zmienić DNS jest przydzielone automatycznie. Pozostaje chyba jakiś sposób by zrobić to w Tv by działało.

  • Pozostaje Ci bezpośredni kontakt z naszym supportem. Mają dostęp do serwerów, TV i mogą sprawdzić dokładnie także jak to wygląda od strony Twojego konta. My fizycznie nie mamy do tego dostępu.

 • Piotr

  Czy to działa też z Szwajcarii?

 • Pingback: Ściąganie filmów w UK pod lupą - system antypiracki - hideipvpn.pl()

 • Pingback: Polska TV na żywo za granicą - nowe kanały w Videostar! - hideipvpn.pl()