Polska TV online za granicą (już)!

canada PLJak już wiecie od kilku dni, HideIPVPN uruchomił nową usługę pod nazwą SmartDNS. Po przez prostą zmianę adresu serwera DNS (zamiast serwera Waszego dostawy internetowego będziecie korzystać z naszego), czyli serwera, który niejako reguluje Wasz ruch sieciowy, możecie już dziś w szybki i prosty sposób oglądać w Polsce takie serwisy jak Netflix, Hulu, 4oD, BBC iPlayer, i wiele, wiele innych (pełna lista odblokowanych stron jest dostępna w zakładce Smart DNS). Czas na Polska TV online za granicą!

Polska TV online

Technologia ta pozwala na dostęp do treści na dużo większej gamie urządzeń, także takich, które nie wspierają protokołu VPN – np. z Windows Phone. Dziś informacja, któa może zainteresować Waszych znajomych mieszkających poza polską. Jeśli macie przyjaciół i rodzinę w Niemczech, Anglii, Szkocji, Walii, USA, Francji, Hiszpanii, w dowolnym kraju na świecie już wkrótce, dzięki naszej usłudze otrzymają oni swobodny dostęp do wcześniej wymienionych serwisów w USA i UK ale także do TVN Player, iPla, kinoplex, iplex, Cyfr+ Online i wielu innych. Koniecznie dajcie im znać!

Polski adres IPPolski adres IP odblokuje wszystkie Polskie serwisy!

Od teraz, z HideIPVPN możesz korzystać nie tylko ze Smart DNS do odblokowania Polskich stron ale także z Polskiego adresu IP – przez nowy, Polski serwer VPN.

Zanim przejdziemy do szczegółów, kilka słów o tym jak działa DNS. W przeciwieństwie do VPN, który tworzy wirtualny, zaszyfrowany tunel z Waszymi danymi, czyli w praktyce ukrywa Wasz adres IP i zmienia go na inny (po przez serwer VPN) DNS tylko kieruje ruchem. Serwery DNS to komputery, które „znają” mapę internetu. Kiedy w pasku adresu wpisujecie np. google.pl czy tvnplayer.pl, serwer DNS zamienia to na cyfry, adres IP strony czy usługi z której chcecie skorzystać i wysyła Wasze żądanie do tego konkretnego komputera. W przypadku serwerów SmartDNS sprawa jest ciut bardziej skomplikowana.

polska tv za granicą

Jak wiecie, strony typu Netflix, iPlayer czy nasz rodzimy TVN Player, iPla, itd sa zabezpieczone geo-blokadą. Tzn., że tylko internauci łączący się w danym regionie mają do nich dostęp. Tak jak Wy z Polski nie możecie bezpośrednio korzystać ze stron BBC i oglądać BBC One na żywo, tak samo Wasi znajomi w UK nie mogą zobaczyć ostatniego odcinka serialu w polskim serwisie VOD. SmartDNS zmienia to całkowicie. Serwer Smart DNS gdy potrzyma zapytanie do strony objętej geo-blokadą nie wyśle Waszego „zapytania” bezpośrednio ale z użyciem serwera proxy (pośredniczącego). Dzięki temu (serwery proxy są zlokalizowane w krajach w których są serwisy do których chcemy uzyskać dostęp) ww. usługi działają dokładnie tak jak gdybyście znajdowali się w USA, w UK czy też zamiast gdzieś za granicą w Polsce. Aktualnie na naszym profilu na Facebooku przygotowujemy listę stron i serwisów w Polsce, które zostaną odblokowane.

Jeśli w miedzy czasie chcecie sprawdzić jak działa SmartDNS możecie to zrobić całkowicie za darmo i bez zobowiązań!!! Usługę SmartDNS udostępniamy do testów każdemu na 7 dni. W obecnej chwili można uzyskać dostęp do stron w USA i UK, Polska i Kanada już (bardzo) niedługo. Jeśli chcesz przejść do rejestracji lub darmowego testu – kliknij TU.

Polska TV online za granicą już działa!

Smart DNS VPN za darmo

Polska TV online za granicą na żywo!