PayPro Global – nowe formy płatności już działają

Z przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy umowę na obsługe systemu płatności z firmą PayPro Global. Dzięki temu nasi klienci mogą jeszcze szybciej, bezpieczniej i łatwiej opłacić swój wybrany pakiet Premium VPN.

W tej chwili, poza dotychczasowymi metodami płatności, czyli PayPal i Google Checkout akceptujemy także wiekszość kart kredytowych i debetowych bez konieczności zakładania osobnego konta w systemie płatności. Dodatkowo użytkownicy moga także skorzystać z płatności w systemach WebMoney, iDeal, Yandex Money, Alipay, Bolento Bancario oraz JCB Paysafecard.

Zdajemy sobie sprawę, że (poza kartami kredytowymi i debetowymi) część z wymienionych usług brzmi dla Was bardzo egzotycznie ale chcieliśmy pokazac Wam, że HideIP VPN działa globalnie oferując dostęp do swoich serwerów internautom z całego świata.

Przypominamy także, że cały czas, co tydzień losujemy darmowe konta VPN z dostępem do naszych serwerów w Holandii. Serwery te poza zapewnieniem Wam pełnej anonimowowści pozwalaja także na swobodną wymiane plików w ramach protokołów P2P i torrent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>