Jak oglądać serial Korona Królów za granicą?

oglądać serial Korona Królów za granicąWitamy Was serdecznie w Nowym Roku, pierwszym wpisem. Mamy nadzieję, że Święta były udane, prezenty wspaniałe a zabawa w Sylwestra trwała do białego rana. A teraz skoro już uprzejmości mamy za sobą do rzeczy, czyli jak oglądać serial Korona Królów za granicą? 

Co to jest „Korona Królów”?

„Barwna kostiumowa opowieść o panowaniu najwybitniejszego władcy w dziejach Polski – Kazimierza Wielkiego, a w tle miłość, intrygi, zdrady i walka o wpływy.”

Korona Królów, to odpowiedź Polskiej Telewizji na bardzo popularną w Polsce telewizyjną „soap – opera” produkcji Tureckiej, pt. „Wspaniałe Stulecie”. Telewizja Polska doszła do wniosku, że dzięki serialowi :Korona Królów” uda się upiec kilka pieczeni na jednym ogniu. Tzn. połączyć misję telewizji publicznej, z budowaniem postaw patriotycznych i edukowaniem Polaków na temat naszej historii. Serial ma trwać w czasach Panowania Kazimierza Wielkiego.

„Korona królów będzie pierwszą wielką produkcją Telewizji Polskiej od ponad trzydziestu lat, która pokaże piękno naszej historii. Czasy odbudowywania państwowości – mówił w Teleexpressie prezes TVP, Jacek Kurski.”

Spiski, bitwy, intrygi, romanse – tego ma nie zabraknąć a wszystko w formie, którą spora część widzów lubi – czyli trochę „Dynastia”, trochę „Klan” przyprawione „Modą na sukces” z odrobiną „Gry o Tron”.

Czy się udało nie nam oceniać. Jeśli jednak chcecie śledzić rodzinę Piastów w akcji a mieszkacie za granicą oto jak możecie oglądać serial Korona Królów za granicą.

Jak oglądać serial Korona Królów za granicą?

Zasadniczym problemem z jakim stykają się internauci chcący korzystac z legalnych serwisów VOD lub streamingowych w innym kraju niż mieszkają są blokady regionalne. W Waszym przypadku, problem polega na braku Polskiego adresu IP, który jest wymagany – i posiadany przez internautów w Polsce – do odblokowania treści video. Na szczęście jest na to sposób.

Opcje macie dwie – wybór będzie zależeć od tego na jakim urządzeniu będziecie chcieć treści takie jak serial Korona Królów „konsumować”.

Po pierwsze Polski VPN. Łącząc się z jednym z Polskich serwerów VPN oferowanych w naszej sieci, zmienicie Wasz adres IP na Polski. Od momentu uzyskania połączenia – wymagany urządzenie z systemem wspierającym VPN, czyli Windows, Android, iOS, itp – wszystkie odwiedzane strony i serwisy będą rozpoznawać Was jako łączących się z internetem z terenu Polski. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest fakt, iż VPN znacząco poprawi Waszą anonimowość i bezpieczeństwo w sieci. Także bezpieczeństwo Waszych danych. Całość transmisji VPN jest dokładnie zaszyfrowana, co wraz z ukrytym adresem IP sprawia iż np. można bezpiecznie korzystać z torrentów.

Ale co jeśli Wasze urządzenia nie wspiera VPN? Wtedy korzystacie z opcji numer 2 czyli Smart DNS. Po przez prosta zmianę adresu serwera DNS, drogowskazu z którego korzystacie – zmiany można dokonać w urządzeniu lub w routerze/modemie z przez który łączycie się z internetem – sprawicie iż ruch do wybranych stron czy serwisów zostanie automatycznie przekierowany do specjalnych serwerów proxy. W przypadku Polskiego Smart DNS będa to oczywiście Polskie serwery proxy. Plusem tego rozwiązania jest to, ze wszystkie pozostałe strony i usługi, np. zagraniczne seriwsy VOD z których tez korzystacie będą nadal działać bez problemu. Oczywiście gdy jesteście połączeni z Polskim VPN nie będą, gdyż rozpoznaja Polski – dla nich zagraniczny – adres IP.

Gdzie oglądać serial Korona Królów za granicą online?

Tu sugerujemy dwa legalne źródła. Jeśli chcecie, możecie oglądać kolejne odcinki na żywo, w momencie ich emisji najprościej będzie skorzystać z pakietów Polskiej internetowej TV kablowej – WP Pilot (kiedyś Videostar).

oglądać serial Korona Królów za granicą

Jeśli zaś oglądanie Polskiej TV na żywo nie wchodzi w grę z powodu np. różnic w strefie czasowej, najprościej będzie skorzystać z oferty VOD. W tym przypadku VOD.TVP.PL

oglądać serial Korona Królów za granicą

Polski VPN i Polski adres IP – na zakończenie…

Pamiętajcie, że jeśli z VPN lub Smart DNS jeszcze nie korzystaliście nie musicie od razu decydować się na subskrypcję usługi. Sugerujemy rozpocząć przygodę od rejestracji darmowego konta, ściągnięciu naszych darmowych aplikacji VPN – dla Windows, MacOS, iOS i Androida – i sprawdzeniu czy wszystko działa tak, jak chcecie.

W razie pytań jestesmy do Waszej dyspozycji i jeszcze raz wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

TESTUJ VPN ZA DARMO