Jak oglądać Euro 2016 online?

oglądać Euro 2016 onlineJuż niedługo, 10.06 rozpocznie się piłkarska uczta dla Europejskich kibiców. Czerwiec i lipiec to dla jednych czas pracy dla innych czas wakacji. Zatem i jedni i drudzy będą zainteresowani tym jak oglądać Euro 2016 online. Dziś zatem wszystko co wiemy.

W naszym poście postaramy się udzielić odpowiedzi na następujące pytania:

  • jak  oglądać Euro 2016 online za granicą
  • jak oglądać Euro 2016 online za darmo
  • i oczywiście gdzie  oglądać Euro 2016 online

Zaczynamy!

Czego potrzebuję by swobodnie  oglądać Euro 2016 online?

By wszystkie wyżej opisane kwestie przestały być problematyczne potrzebujecie jednego z naszych pakietów VPN i Smart DNS. By mieć pokryte wszystkie opcje musicie się zdecydować na najwyższy pakiet dający dostęp do wszystkich naszych serwerów VPN, adresów IP z różnych krajów oraz usługi Smart DNS. Dzięki temu bez względu na to gdzie będziecie, w jakim kraju, na jakim sprzęcie będziecie mogli oglądać mecz czy wreszcie z jakiego źródła – macie spore szanse na to, że się uda.

W skrócie – VPN zmieni Wasz adres IP pozwalając ominąć blokady regionalne (lub np. blokady w sieci szkolnej czy pracodawcy). Smart DNS pozwoli Wam uruchomić część streamów także na urządzeniach takich jak np. TV. Więcej informacji o obu usługach znajdziecie w pozostałych postach na blogu. Teraz skupiamy się na piłce nożnej i źródłach.

Jak obejrzymy transmisje z Euro 2016 za granicą?

To proste, łączycie się z naszym Polskim serwerem VPN, zmieniacie adres IP na Polski i bez względu na to gdzie mieszkacie (Niemcy, Anglia, USA, itd.) uzyskujecie następujące możliwości:

  • możliwość oglądania Euro 2016 online za darmo po przez – Videostar.pl lub Sport.tvp.pl. W przypadku usługi Videostar otrzymacie dostęp do kanałów TVP 1 i 2 oraz Polsat. TVP pokaże mecze naszej reprezentacji. Polsat, który ma prawa do wszystkich meczy Euro 2016 pokaże część z nich w pasmie otwartym.

 

  • druga opcja oglądania Euro 2016 online za granicą to łączenie się z Polski z wybranymi źródłami w innych krajach. Tu wedle naszej wiedzy na obecną chwilę (jeśli macie inne pomysły podzielcie się z nami i innymi) uzyskując adres IP z UK lub korzystając ze Smart DNS (i np. aplikacji BBC iPlayer) możecie oglądać mecze Euro 2016 w Brytyjskim BBC. Druga opcja, to połączenie z jednym z serwerów VPN w Niemczech, zmiana adresu IP na Niemiecki i oglądanie transmisji z Mistrzostw Europy w stacji ARD.

Jak  oglądać Euro 2016 online w pakiecie Premium?

Poza wyżej wymienionymi darmowymi opcjami oglądania Euro 2016 w sieci macie jeszcze możliwość wykupienia dostępu do wszystkich meczy (i nie tylko) w serwisie Ipla – pakiet Ipla Euro 2016.

Na obecną chwilę to wszystko co wiemy o tym jak  oglądać Euro 2016 online. Jeśli macie inne pomysły, tak jak pisaliśmy – dajcie znać. Zanim rozpoczną się Mistrzostwa warto sprawdzić czy i jak działa nasz VPN i Smart DNS by być gotowym na rozpoczęcie imprezy. Zapraszamy do darmowego przetestowania naszych usług.

DARMOWY VPN – TESTUJ PRZED EURO 2016

(click here for information – how to watch Euro 2016 online in English as well as Cómo ver la Eurocopa de 2016 )