Odblokuj Polskie VOD za granicą przez Smart DNS – to działa!

odblokuj polskie vodRok temu, troszkę przedwcześnie jak się okazało (za co bardzo Was przepraszamy) opublikowaliśmy wpis dotyczący odblokowania polskiego VOD z za granicy. Sprawy skomplikowały się po drodze i stąd tak duże i nie przewidziane opóźnienie. Mamy jednak nadzieje, że forma w jakiej uzyskacie odstęp do odblokowanych, polskich serwisów video na żądanie skutecznie wynagrodzi Wam okres oczekiwania. Zatem – czytaj i odblokuj Polskie VOD!

Z ostatniej chwili Jak zmienić adres IP na PolskiPolski adres IP za granica.

Odblokuj polskie VOD!

Obecnie, jeśli mieszkacie poza granicami Polski, wszystkie legalnie działające w Polsce serwisy VOD powitają Was przykrą info “Przepraszamy, ze względu na ograniczenia licencyjne nie możemy wyświetlić tego wideo w Twoim kraju. Obecnie ten film jest dostępny tylko na terenie Polski.” Na szczęście dzięki najpierw VPN i zmianie IP a obecnie usłudze DNS proxy czyli SmartDNS to już przeszłość!

Co to jest Smart DNS, jak działa, ile kosztuje?

Smart DNS (na blogu już sporo było na ten temat) to specjalnie przygotowany serwer Canal Plus online za granicąDNS, który rozpoznaje adres IP użytkownika (zarejestrowany/nie zarejestrowany) i w zależności od adresu strony, którą chcemy odwiedzić przesyła dane bezpośrednio do nas lub po przez serwer proxy znajdujący się w odpowiednim kraju (to tak w telegraficznym skrócie). W przeciwieństwie do VPN SmartDNS działa z większością urządzeń. Co więcej adresem naszego SmartDNS możecie zastąpić adres DNS otrzymany od Waszego dostawcy (bo każdy z nas z DNS korzystać musi) w domowy routerze. Dzięki temu, każde z urządzeń w Waszej domowej sieci będzie korzystać z dobrodziejstwa Smart DNS.

A teraz najważniejsze informacje związane z rozszerzeniem oferty – DNS!

odblokuj polskie vod

  • Cena Smart DNS nie ulega zmianie – już za $3.24/miesięcznie możecie zapewnić sobie dostęp do najlepszych serwisów VOD w USA, UK i Polsce – beż żadnych ograniczeń.
  • Rozszerzony dostęp Smart DNS jest nadal oferowany (za darmo) w ramach większości pakietów VPN – jeśli kwestie ukrywania IP i prywatności są dla Was istotne
  • Nadal można bez żadnych zobowiązań, za darmo (bez karty kredytowej) testować usługę SmartDNS przez 7 dni!
  • Serwis (w zakresie dostępu do polskich usług VOD) jest obecnie w fazie BETA. Jeśli zauważycie jakiekolwiek problemy z działaniem usług poniżej (w zakresie dostępu do treści) na Waszych urządzeniach, bardzo prosimy o przysłanie sygnałów (w j. angielskim) bezpośrednio na adres support[at]hideipvpn.com
  • Kolejne polskie serwisy VOD będą dodawane do uruchomionej usługi – dajcie znać, od czego mamy zacząć!

Serdecznie zapraszamy też na nasz profil na Facebooku!

Od dziś, poprzez SmartDNS możecie z dowolnego mieca na siwcie oglądać treści w następujących serwisach:

odblokuj polskie vod

Odblokuj Polskie VOD – podsumowanie

Jeśli mieszkacie za granicami Polski – w Irlandii, UK, USA Niemczech Francji, itd…. Jeśli chcecie mieć pełny i łatwy dostęp do polskich serwisów VOD polecamy nasza ofertę Smart DNS. Tylko dzięki nam w tak komfortowy i tani sposób będziesz mógł oglądać polskie seriale za granicą. Tylko z nami będziesz mógł (także w czasie zagranicznych wakacji) oglądać kolejne odcinki polskich programów na TVN czy Polsacie.

Pomóż nam utrzymać serwis i daj znać o tej możliwości swoim znajomym i rodzinie za granicą! Bez Waszego zainteresowania nie będzie sensu utrzymywać tej usługi. I nie zapomnij – nie kupujesz kota w worku! Kliknij link poniżej i testuj Smart DNS za darmo – przez 7 dni (odblokuj polskie vod na 7 dni za darmo!)

odblokuj polskie vod

 Jeszcze kilka słów o Smart DNS i o tym jak zaktualizować adres IP.

Chcesz oglądać Polską TV na żywo – kliknij poniżej.

odblokuj polskie vod

Polskie VOD za granicą

Teraz jeszcze ciekawsze, a to za sprawą “fuzji” – ipla Polsat + player.pl TVN + VOD ONET. Szczegóły w artykule pt. Lepsze Polskie VOD za granicą!