Nowy Polski VPN – PL3 – nowy serwer dodany!

Nowy Polski VPNJest nam niezmiernie miło poinformować, że w naszej sieci VPN pojawił się nowy Polski VPN serwer. Poniżej najważniejsze informacje na temat nowego serwera.

Nowy Polski VPN na pewno ucieszy wielu z Was, którzy po przez Polski adres IP korzystają z polskiego VOD i Polskiej TV online za granicą. A zatem oto co musicie wiedzieć/zrobić by korzystać z nowego serwera PL3.

Jeśli korzystasz z naszej darmowej aplikacji VPN…

Po prostu wyloguj się za aplikacji – “Sign out” – i zaloguj ponownie. Nowy serwer PL3 pojawi się automatycznie na liście wyboru. Wybierz serwer z którym chcesz się połączyć i już…

Jeśli tworzysz połączenia VPN ręcznie…

Zaloguj się na swoje konto do “Panelu Klienta – Client Area”, wybierz posiadany pakiet. W zakładce VPN, “PL Servers” znajdziesz adres IP nowego serwera VPN z Polski. Jeśli będziesz potrzebować przypomnienia w zakresie ręcznej konfiguracji połączenia VPN, w dziale “Support” – angielska cześć strony – znajdziecie szczegółowe informacje. Można też pytać poniżej w sekcji “komentarze”.

Jeśli ręcznie konfigurujecie połączenie Openvpn…

W tej samej sekcji, znajdziecie do pobrania nowy plik konfiguracyjny “OpenVPN”. Należy go pobrać i rozpakować bezpośrednio do katalogu konfiguracyjnego OpenVPN na dysku.

W przypadku pytań czy problemów – z poziomu Panelu Klienta możecie wysłać wiadomość do Wsparcia, działa Live Chat po angielsku lub zapraszamy do sekcji Komentarze poniżej.

Nowy Polski VPN – co warto wiedzieć?

Nowy Polski VPN

Wszystkie Polskie servery VPN – także nowy serwer PL3, tak jak pozostałe dostępne w naszej usłudze VPN oferują przepustowość do 1 Gbps/na użytkownika. Wszystkie serwery pozwalają na wybór jednego z następujących protokołów VPN – SSTP, IKEv2, OpenVPN, L2TP and PPTP. I oczywiście możecie korzystaś z nich na każdym urządzeniu, które wspiera VPN – telefony, tablety, komputery, itp…

Polskie serwery VPN PL1 i PL2 są zlokalizowane w centrach danych w Warszawie. PL3 to całkiem nowa lokalizacja na południu Polski, w Katowicach. Zalecamy by łączyć się z serwerem VPN, znajdującym się najbliżej Was. Ci z Was, którzy korzystają z naszej darmowej aplikacji VPN mają opcje sortowania serwerów wg prędkości – “Sort by speed”.

Oczywiście jak zwykle serdecznie zapraszamy Was do całkowicie darmowego testu naszych usług VPN przed podjęciem decyzji o subskrypcji. W razie pytań czy problemów jesteśmy do dyspozycji!

TESTUJ VPN ZA DARMO